​3 Самих Улюблених Свята для кожного чеха

У Чехії, як і раніше, під час проведення святкувань важливу роль відіграють національні традиції, що сягають своїм корінням в глибину століть.

Чехія дбайливо і з любов'ю ставиться до своєї історії. Тут не забувають ні середньовічних героїв, ні лицарів, ні правителів минулих епох. Щорічно в честь найвідоміших і шанованих з них проводять карнавали і театралізовані ходи: з трубами і барабанним боєм. У цей час під древніми прапорами збираються всі бажаючі: професійні актори, місцеві жителі, приїжджі і туристи - одягнені в костюми тієї епохи. Тут запросто можна зустріти представників усіх станів середньовіччя - від лицарів до трубадурів!

На щорічному Святі п'ятипелюстковий Троянди, що проходить в Чехії 17 липня можна виконати свою заповітну мрію - приміряти на себе обладунки лицаря або багато прикрашені одягу знатного дворянина. Дівчата також вбираються по моді того часу - різноманітність нарядів в костюмних крамницях жодну модницю ще не залишило байдужою!

Только для взрослых топ голых девушек в свободном доступе.

Одним з найголовніших свят Чехії вважається День Державності, або День Святого Вацлава - як найчастіше його і називають чехи. Щорічно 28 вересня відбуватимуться грандіозні паради, концерти, виступи «зірок» і «зірочок» естради! В цей день у всіх містах Чехії проходять ярмарки, але Празька ярмарок вважається головною - з усіма «витікаючими наслідками» ...

Хочете «продовження банкету» ?! Запросто! Справжнього розмаху веселощі досягає в численних чеських ресторанах або місцевих пивних з настанням сутінків - ось коли розумієш значення виразу: «пиво ллється рікою»!

Є і ще одне свято, який повертає вас за часів середньовіччя - свято на честь Яна Жижки, самого легендарного і щасливого полководця давньої Чехії. Найбільші святкування в його честь - «Таборітскіе Зустрічі» проходять, як і випливає з назви, в місті Табор. Усі присутні мають змогу переглянути уявлення середньовічних «бродячих артистів», вдосталь покуштувати традиційних ласощів і послухати пісні справжніх бардів!

Саме за часів народних гулянь можна по-справжньому зрозуміти Чехію, її історію. Та й самі чехи в пориві святкового настрою і світлих почуттів показують все найпотаємніші сторони своєї душі, змушуючи нас все більше закохуватися в цей народ!

Купувати готовий тур до Чехії необов'язково, він вийде для вас значно дорожче, авіапереліт і готель в підсумку виявляться швидше за все гірше, ніж якби ви вибрали їх самостійно!

Докладні інструціі з бронювання авіаквитків і готелів - дивіться у відповідних розділах. Візу можна зробити самостійно.

Авіаквиток в Прагу коштує близько 200-300 євро, рейси виконує кілька авіакомпаній, в тому числі аерофлот. Рекомендуємо перевірити якомога більше систем пошуку авіаквитків - в них як правило, завжди можна знайти зручний рейс і тариф (частіше дешевше, ніж на сайті авіаперевізника).

У Празі безліч відмінних готелів, ціна залежить від сезону, як правило ціна за номер в готелі 3-4 зірки не перевищує 60-80 євро на добу.

Похожие статьи:

  1. 3 Самых Любимых Праздника для каждого чеха
  2. ​Модульні будівлі з блок-контейнерів
  3. Фундамент для деревянного дома
  4. ​Промислові електричні парогенератори