Альтернативні системи опалення: теплові насоси

Сучасне заміське будівництво направлено на використання інноваційних систем опалення, заснованих на альтернативних джерелах теплової енергії.

Традиційними рішеннями для невеликих дачних будиночків є печі, каміни, електричне або газове обладнання, які є найбільш оптимальними, виходячи з площі, що обігрівається.

Дещо по-іншому йдуть справи в домоволодіннях загальною площею понад 300 квадратних метрів, для яких відсутність природного газу потребують серйозних додаткових капіталовкладень, причому не завжди ефективних.

В даний час набирають популярність системи опалення на основі теплових насосів. 

К Вашему вниманию Боди массаж в Киеве - это именно тот спектр ощущений, который вы никогда не забудете.

Теплові насоси використовують для обігріву приміщень природне тепло навколишнього середовища: води, землі і повітря. Найпростіший варіант теплового насоса, відомий кожному, - це кондиціонер, здатний виконувати функції охолодження і обігріву, але тільки при позитивних температурах.

Опалювальні теплові насоси більш серйозні і дорогі пристрої, засновані на принципі «холодильника навпаки» - холодоагент закипає в випарнику, стискається в компресорі і його температура збільшується.

Ремонт РВД (navi-trans.ru) - рукавів високого тиску. Ви завжди можете приїхати в наш сервіс або ж викликати мобільну бригаду. І фахівці проведуть діагностику стану РВД.

Найбільш популярні типи теплових насосів, на сучасному будівельному ринку, - вертикальні і горизонтальні.

Під вертикальний насос необхідна свердловина глибиною не менше ста метрів, але не більше двохсот, в зв'язку з неефективністю витрат. У свердловину опускаються труби з холодоагентом (розчин спирту) - він забирає тепло землі порядку (5-6 градусів взимку). Розрахункова потужність 60 Вт / м (погонний) в рік. Практичний досвід показує доцільність буріння декількох свердловин на відстані до десяти метрів один від одного.

Трубопровід під горизонтальні теплові насоси розташовується нижче точки промерзання на глибинах близько двох метрів. Для даних систем немає необхідності в бурінні свердловин, але необхідна значна площа. Розрахункова потужність 60 Вт / мп в глині або 4060Вт / мп в піщаних грунтах.

Недоліком цього типу насосів є висока вартість, при загальному періоді окупності п'ять-десять років, при гарантійні терміни роботи до капітального ремонту двадцять років.

Існує і найдешевший тип систем опалення на теплових насосах - водний, з розташуванням колектора нижче рівня промерзання водойми. Його потужність близько 30Вт / мп теплової енергії в рік.

  

Похожие статьи:

  1. Фильтры для искусственных водоемов
  2. Особенности дома из клееного бруса
  3. Плюсы и минусы домов из клееного бруса