Автономне енергопостачання будинку

Якщо стоїть завдання автономного енергопостачання будинку - ми відразу рекомендуємо звернути увагу на системи, що використовують як джерело енергії сонячні батареї. Електрообладнання використовує сонячну енергію вигідно відрізняється від всіх інших джерел автономного електропостачання довгим терміном служби і відсутністю експлуатаційних витрат. Саме з цих причин подібні системи є найпопулярнішими в разі якщо автономне електропостачання потрібно для об'єктів віддалених від електричних мереж і транспортних магістралей.

Всі представлені комплекти універсальні, наприклад вибравши комплект, що забезпечує резервне електропостачання, до складу якого входить інвертор і набір акумуляторів, можна додати комплект сонячних батарей і контролер заряду, відповідної потужності.

Ви можете придбати готові сонячні станції за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

У разі якщо енергопостачання необхідно для невеликого дачного будинку, хорошим рішенням буде недорога сонячна електростанція, в комплект включені все необхідне обладнання, за винятком монтажних матеріалів.

Термін «сонячна електростанція» є зовсім ще неологізмом в російській мові, але вже впевнено входить в мовний зворот сучасної людини. Кожен, хто замислювався про будівництво дачі або заміського будинку, стикався із завданням енергозабезпечення свого заміського будинку. Часом це питання не завжди вирішувалося тривіальним чином: десь ще не підведена лінія стаціонарного постачання від електростанції, десь потужності «з розетки» просто не вистачає, а місцева електростанція давно перевантажена. Таким чином, постає питання про альтернативне джерело електричної енергії.

Одним з найбільш популярних рішень для дачі є якраз сонячна електростанція. Перше гідність сонячної станції - це модульність, в залежності від необхідного споживання і природних особливостей місця розміщення компонентів електростанції, можна конфігурувати необхідну кількість фотоелектричних панелей, вибрати потрібну кількість акумуляторів, підібрати найбільш підходящий контролер. Таким чином, сонячна електростанція може бути перетворена в будь-який момент для збільшення обсягу виробленої енергії. Друге гідність, яким володіє сонячна електростанція, це суттєвий ресурс роботи всіх вузлів електростанції, наприклад, термін роботи фотоелектричних панелей перевищує 25 років, контролери також мають порівнянний ресурс. Третє, сонячні електростанції не потребують використання додаткових паливних ресурсів, для отримання електрики необхідна тільки енергія сонця. Таким чином, ми можемо говорити про невичерпне джерело електричної енергії, так як сонячна енергія нескінченна. До уваги слід прийняти той факт, що сонячна електростанція прекрасно інтегрується з інфраструктурою «розумного будинку», що дозволяє відкривати невідомі раніше можливості, наприклад віддалений моніторинг кількості споживаної і виробленої енергії, рівень заряду акумуляторів електростанції. Не варто випускати з уваги такий фактор, як екологічність обладнання - вона є практично абсолютною. Комплекс обладнання електростанції не забруднює повітря, не виділяє токсичні сполуки на зразок монооксиду вуглецю, чим вигідно відрізняється від дизельних і бензинових генераторів електроенергії.

Похожие статьи:

  1. Бетонне вимощення будинку
  2. Что нужно знать об алмазных дисках
  3. Свердловина на воду в підвалі будинку