​Будівництво дачі з піноблоків

Будуючи плани з будівництва дачі, її власник бажає отримати гарне і якісне будова. У сучасному світі для будівництва приватних будинків використовуються передові архітектурні розробки та будівельні матеріали, які дозволяють збільшити швидкість і якість будівництва. Пінобетонні блоки є представниками таких сучасних будівельних матеріалів.

Для проведення будівельних робіт вам необхідно придбати: набір будівельних інструментів, облицювальний матеріал, елементи кріплення, металеву арматуру, руберойд, пісок, цементний розчин, бетон, дошки, а так же, природно, купити пінобетон, з якого плануємо зводити споруду.

Отже перейдемо безпосередньо до інструкції.

Купить конденсатор смап по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

1. Слід закласти основу майбутньої будови, при цьому необхідно пам'ятати що піноблоки досить легкі і в принципі не вимагають масивного фундаменту. Просте рішення це стрічкова конструкція підстави. Опалубка по ширині повинна відповідати розмірам споруди. З огляду на природний рівень промерзання грунту, підошву фундаменту рекомендують влаштувати на рівні 50 сантиметрів від грунту.

2. Підготуйте траншею під фундамент. Насипте в неї пісок попередньо змочений водою і гарненько утрамбуйте. Стінки і дно траншеї необхідно покрити руберойдом, щоб уникнути зневоднення бетонного розчину. Встановіть в траншеї арматуру і залийте розчином бетону.

3. Пінобетонні блоки використовуємо для монтажу стін. Даний будівельний матеріал відносно недорогий і дуже легко піддається обробці. Кладку даних блоків можна здійснювати на звичайні суміші. Під час кладки необхідно дотримуватися всіх будівельних стандартів.

4. Першому ряду блоків необхідно приділити особливу увагу, вирівнявши його лазерним рівнем. Розчин матеріал має різну геометрію, підганяють по місцю установки, використовуючи рубанок, сокиру або ножівку. Місця, які будуть нести додаткове навантаження, слід зміцнити арматурою.

5. Після закінчення кладки стін, змонтуйте перекриття і дах. Монтаж і вид даху може бути різноманітним. Скати вашої даху повинні бути висунуті за межі поверхні стін. Інакше стікає волога надасть руйнівну дію на ваші стіни в майбутньому.

6. Для зменшення впливу природних факторів на ваші стіни, рекомендується обкласти їх матеріалами стійкими до вологи. Більш привабливий вигляд дачі зрадить зовнішнє облицювання.

Як видно, сам процес будівництва дачного будинку з пінобетонних блоко не такий вже і складний, та й по вартості матеріалів значно дешевше цегельного.

Похожие статьи:

  1. ​Оцинкованный стальной лист
  2. Гідроізоляція підвалів
  3. ​Як правильно створити сайт
  4. Утепление пола в частном доме
  5. Будівництво стін з цегли