​Дах з сендвіч-панелей для індивідуального будівництва

Один з кращих варіантів матеріалу для малоповерхового будівництва - це сендвіч-панелі. Вони мають масу переваг і роблять процес зведення будівель простим і швидким, забезпечуючи відмінні експлуатаційні умови для внутрішніх приміщень. Панелі компактні, їх легко перевозити, технологія монтажу не викликає складнощів, а мала вага дозволяє обходитися без ґрунтовного і масивного фундаменту. Крім цього, у них високі показники теплоізоляції, вони стійкі до зовнішніх впливів і не вимагають додаткової обробки фасаду. Даний матеріал на сьогоднішній день є одним з найбільш технологічних і не має аналогів.

Вы можете купить автомобильный аккумулятор exide по самой выгодной стоимости на сегоднящний день.

При всіх перевагах сендвіч-панелі рідко використовуються для приватного будівництва, так як при покупці в роздріб і зведенні невеликого будинку економія виходить мінімальною. З цієї причини до сих пір заміські будинки будують в основному з класичних матеріалів, таких як дерево або цегла. У більшості випадків будь-яка приватна будова зводиться з декількох різновидів і типів матеріалу, тому можна знайти раціональне застосування і для сендвіч-панелей.

Однією з найскладніших частин будинку є покрівля, так як вона повинна відповідати безлічі вимог, забезпечувати збереження тепла і давати надійний захист від опадів, шуму, при цьому витримуючи вагу снігу в зимовий час. Для її створення можна використовувати безліч матеріалів, але сендвіч-панелі є найкращим варіантом. Вони володіють всіма потрібними параметрами: захищають від усіх зовнішніх впливів, тримають тепло і при необхідності легко модифікуються. Таку дах можна розібрати і зібрати як конструктор, додавши або забравши окремі деталі. З цієї ж причини значно полегшується ремонт - не потрібно розкривати безліч шарів, досить замінити один цілісний елемент.

При використанні в зведенні покрівлі застосовуються окремі елементи, а не готові панелі. В цьому випадку роботи відбуваються в тому ж порядку, що і з будь-яким іншим матеріалом:

складання проекту;

визначення необхідного обсягу матеріалів і часу будівництва;

підготовка майданчика і придбання всього необхідного;

безпосередньо сам монтаж.

Улаштування покрівель, як і вона сама, включає в себе безліч різних етапів і доповнень. Це створення опор, додаткова тепло- або гідроізоляція, облаштування мансарди і багато іншого. Покрівля - пристрій дуже складне, і хоч з боку видно лише красивий, акуратний оздоблювальний матеріал, під ним завжди ховається ціла конструкція з самих різних частин. Має свої нюанси і оздоблення. Вони полягають в правильному підборі кріплення, установці зливів і стоків, а також декоративних елементів.

Одним з найважливіших і найвідповідальніших етапів монтажу даху є сама покрівля, яка складається з декількох шарів і серед будівельників називається пирогом. Саме тут виявляються переваги використання сендвіч-панелей. Якщо пиріг покрівлі монтується з різних матеріалів, зростає ризик порушення технології на якомусь із шарів і знижується загальна ефективність захисту від зовнішнього середовища. До того ж можуть виникнути складності і під час роботи: якщо піде дощ і вода потрапить в утеплює, то він частково втратить свої властивості, навіть коли повністю просохне.

Крім цього, якийсь із матеріалів може виявитися недостатньо якісним, що позначиться на всьому покрівельному пирозі в цілому. Також для створення багатошарового пирога потрібно, щоб робочі мали дуже високою кваліфікацією, інакше помилки і дефекти неминучі. Деякі верстви, наприклад пароізоляцію, дуже легко пошкодити, а при укладанні потрібно дотримуватися високу точність, що не завжди можливо. Тому дуже часто навіть при ретельному плануванні покрівлі та використанні тільки кращих матеріалів її якість залишає бажати кращого.

Покрівельні сендвіч панелі - готовий матеріал з декількох шарів, що позбавляє від всіх можливих складнощів і дефектів, а також значно скорочує час проведення робіт. Замість укладання кожного шару окремо, відразу ж монтується сендвіч-панель, яка включає в себе паро-, вітро-, тепло- і гідроізоляцію. Також в них є ребра жорсткості, тому не потрібно створювати потужний каркас для підтримки полотна даху. Монтуються вони таким способом, завдяки якому гаситься сила вітру і опадів, при цьому забезпечується сповзання снігових мас. Зовнішній шар покрівельних сендвіч-панелей несприйнятливий до корозії і сонячного світла, тому вони не іржавіють і не вицвітають з часом.

Похожие статьи:

  1. ​Установка пеллетной пальника в твердопаливний котел
  2. ​Вирівнювання підлоги під лінолеум
  3. ​Лазерне різання металу і її основні переваги