Гідроізоляція підвалів

Потрібно більше місця у вашому домі? Воно може бути під ногами. У підвалі величезна площа, це величезне джерело додаткового простору в будинках, але багато домовласників просто не використовують їх.

Качественная тепловая завеса киев купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Найбільша проблема, яку ми чуємо щодо підвалів, це вода у всіх її проявах: інфільтрація, витоку, вогкість, повені, ви називаєте його. Багато людей просто приймають це як належне, що мокрі підвали є фактом життя. Погана вентиляція, погане освітлення, конденсація, запахи і цвіль також в списку речей, які люди ненавидять найбільше в їх підвалах.

Існує 3 простих кроки для запобігання вологих підвалів. Ми точно впевнені, що підвали не повинні бути підземеллями. І якщо ви виявляєте воду в підвалі, як правило, це легше і дешевше виправити, ніж ви думаєте. Після того, як він стане сухим і водонепроникним, ви можете перетворити ваш підвал в будь - яку кімнату, наприклад, сімейний номер, офіс, розважальний центр або навіть додаткову спальню. Якщо все зроблено правильно, ви забудете, що це підвал в цілому. Це буде просто ще одна кімната у вашому домі.

Вологі підвальні міфи і помилкові 'рішення'

Давайте почнемо з вивчення того, як не вирішити цю проблему. Запитайте 10 осіб, як виправити мокрий підвал, і ви отримати відповіді, які включають використання відбійних молотків, щоб розбити підвальні підлоги, розкопки стін фундаменту, дренажний насос та інші подібні рішучі і дорогі заходи.

У той час як ці рішення можуть здатися, що мають сенс, всі вони намагаються зробити неможливе: щоб скріпити фундамент настільки щільно, щоб він міг якимось чином утримати воду, як човен. Якщо ви хочете збудувати не плавучий будинок, ми не намагаємося змусити його плавати.

Реальний корінь проблеми і реальні рішення

Більшість витоків фундаменту можна пов'язати з проблемами дренажу навколо зовнішньої сторони будинку. Якщо занадто багато води збирається в грунті навколо фундаменту, вона буде природним чином просочуватися в підвал через стіни, або навіть через центр статі.

Тепер хороші новини: досить легко і недорого поліпшити умови дренажу. Ви просто повинні прийняти наступні три кроки:

Підтримувати чистими ринви і труби. Запобігання вологого підвалу насправді починається на вашій даху - це основний пункт збору води під час будь-якої зливи, великого чи маленького. Функціонально добре підтримувана безперервна система водостоків може зливати воду в правильному напрямку, особливо якщо вона має принаймні одну зливну трубу на кожні 600 до 800 квадратних футів поверхні даху. Ринви повинні поширюватися виконувати принаймні, від чотирьох до шести футів від фундаменту Вашого будинку. Стоки також повинні бути чистими і вільними від сміття на шляху потоку води, посилаючи її подалі вашого фундаменту.

Забезпечити належний ухил грунту. Поруч з проблемами жолоби, кут грунту навколо периметра фундаменту є другою головною причиною вологих підвальних бід. Ця грунт повинен мати нахил в сторону від будинку на кут шість дюймів протягом перших чотирьох футів від стіни фундаменту. Після цього він може бути більш поступовим, але ніколи не потрібно дозволяти воді текти назад до будинку.

Знайте ворогів хорошого дренажу. Цегла або дерево, бордюри, розташовані дуже близько до фундаменту. Сильно заросла чагарником і деревами грунт.

Дотримуючись цих рекомендацій дозволить вирішити 99% сирих підвалів. Покращення недорогі і, як правило, можна зробити самостійно або з невеликою допомогою від ваших друзів. Таким чином, додавши здорового глузду, ви можете зберегти ваш підвал сухим і мати корисний бонус у вигляді простору.

Похожие статьи:

  1. Перетяжка мяких меблів
  2. Будівництво стін з цегли
  3. Ремонт і оптичні ефекти
  4. ​Гидроизоляционные работы
  5. Підібрати Тур Таїланд