​Комплексний ремонт квартир

Основна наша спеціалізація це комплексний ремонт квартир під ключ, коли один підрядник, повністю виконує весь спектр ремонтно-оздоблювальних робіт по Вашій квартирі: від оцінки вартості ремонту квартири і складання переліку робіт до безпосереднього виробництва ремонту. Це може відноситься як до цілої квартирі, так і до її окремих приміщеннях, наприклад, ремонт кімнати під ключ, ремонт ванної кімнати під ключ.

Качественный ремонт от профессионалов в Зеленограде заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для масштабного ремонту - ремонт квартири під ключ, його ще називають комплексний або капітальний ремонт квартири є найбільш прийнятним і за часом, і по бюджету.

Ви економите свій час на пошуки різних підрядників. Якщо наша компанія робить Вам комплексний ремонт, то це вже наша проблема знайти потрібних субпідрядників, які зроблять Вам специфічні роботи, наприклад, установку наливних підлог, монтаж металопластикових вікон або встановлять натяжні стелі. І ми будемо нести повну матеріальну відповідальність за їх роботу.

Ви економите час на виконання ремонту квартири. Безумовно, коли йде комплексний ремонт всієї квартири, то є де розвернутися і нам будівельникам, ми можемо поставити велику кількість майстрів на об'єкт, вести роботи паралельно, що природно позначається на термінах ремонту.

Ви економите свій час на закупівлю і вибір матеріалів. Як правило, при даному виді ремонту участь замовника обмежується контролем і побажаннями про ремонт, всі проблеми, в тому числі і закупівля необ'одімих будівельних матеріалів візьме на себе наш виконроб, попередньо склавши кошторис на оздоблювальні матеріали та оцінивши вартість ремонту квартири. А кожен перевитрата буде з Вами узгоджений.

Похожие статьи:

  1. Який ламінат краще для квартири?
  2. Тайланд Відпочинок в Січні
  3. ​Домофон в квартиру
  4. Косметичний ремонт квартир