Конденсатори звязку

В інтернет-магазині ви можете купити апаратуру ВЧ (високочастотної) обробки для організації комплексу обладнання зв'язку по лініях електропередачі (ЛЕП) для потреб електростанцій і підстанцій: для організації голосового зв'язку (телефонна і диспетчерський зв'язок), передачі даних (АСУ ТП, телемеханіка, АИИС КУЕ), організації роботи систем РЗА і ПА (передача дискретних команд прискорення і блокування захистів, передача токового сигналу ДФЗЛ), визначення місця пошкодження високовольтних ліній, організації роботи автоматичних сис ем.

Вы можете приобрести качественные конденсаторы связи типа смав по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

В асортименті представлено обладнання ВЧ-зв'язку:

Високочастотні загороджувачі ВЗ

Фільтри приєднання ФП (ФПЕ)

Розділові фільтри РФ

Шафи відбору напруг ШОН

конденсатори зв'язку

проізводітей обладнання ВЧ-зв'язку по високовольної лініях (ВЛ) УЗНТех, СКЗ "КВАР" і УККЗ.

Причини купувати в інтернет-магазині Ураленерготел

Компанія ТОВ "Ураленерготел" - системний інтегратор і постачальник з досвідом роботи більше 10 років. У нашому інтернет-магазині ми продаємо обладнання, яке використовуємо і при реалізації наших проектів, перевірене в "польових" умовах нашими технічними фахівцями. У нас в магазині представлено як обладнання власного виробництва, так і обладнання та рішення наших партнерів.

Ми є партнерами заводів-виробників, завдяки цьому ми можемо запропонувати найбільш вигідні ціни для покупців.

Поставки здійснюються безпосередньо з заводів, минаючи транзитні склади, що означає максимально швидкі терміни доставки.

В інтернет-магазині Ураленерготел представлений широкий асортимент:

приладів як цифрових, так і стрілочних

обладнання для систем телемеханіки

обладнання автоматизації

пристроїв релейного захисту та автоматики

аксесуарів для систем телемеханіки, АСУ ТП і АСКОЕ

високовольтного обладнання

обладнання ВЧ-зв'язку

низьковольтних комплектних пристроїв

шаф, щитів і стійок для установки обладнання: з монтажними панелями, з направляючими 19 '', а також термошафи

На всіх етапах покупки товару вас буде супроводжувати менеджер, який врахує всі ваші побажання, буде інформувати вас про статус замовлення, а також виступить посередником при уточненні показників з технічними фахівцями.

Ви можете здійснювати у нас комплексні закупівлі від різних виробників за специфікацією, з доставкою прямо на об'єкт в будь-яку точку Росії, Вірменії, Казахстану, Киргизстану та Білорусі.

У нас можете замовити шафи індивідуальної збірки по вашому проекту, включаючи шафи телемеханіки, гарантованого живлення і ДБЖ, зв'язку, а також серверні шафи, ПКУ та щити управління підстанціями.

Ураленерготел - інтегратор технічних рішень. Ви можете замовити послуги установки, монтажу, пусконалагодження, сервісного обслуговування прямо у нас.

Похожие статьи:

  1. Тайланд Ціна Тура
  2. Тайланд Тур Оператор
  3. Тайланд Туризм Ціни