Козирки та навіси з полікарбонату

Облаштовуючи свою ділянку, власник повинен приділити увагу і тому, де розмістить свій транспорт під час перебування на дачі. Навіс з полікарбонату використовуються не тільки в якості навісу для машини, захищаючи її від опадів і ультрафіолету, але і навісу для басейну або тенісного корту, створюючи тінь і захищаючи від сміття або, наприклад, послужить надійним укриттям побутового або садового інвентарю, будівельних товарів або врожаю . 

Навіси з полікарбонату для дачі характеризуються міцністю і довгим терміном служби, стійкі до механічних пошкоджень і різких перепадів температур, причому купити Ви їх зможете на сайті компанії Авангард Майстер зовсім недорого, адже вони є виробником.

На сьогодні широкого поширення набули навіси з темним відтінком покрівлі (бронза), т. К. Це менш мазкий колір. При бажанні можна використовувати і прозорий або навіть кольоровий полікарбонат. Як правило, товщина листа полікарбонату для навісів становить мінімум 8 мм. Часті і рвучкі вітри, снігове навантаження - все це критичні фактори, які впливають на конструкцію навісу.

Навіси з полікарбонату - легкі будівельні конструкції, основне завдання яких - уберегти майно від впливу навколишнього середовища. Застосування зносостійких матеріалів і надійного покриття робить навіси затребуваними і доступними для побутового та промислового використання. Сьогодні виробник готовий створити навіс під ключ будь-якої форми: куполоподібний, шатровий або простий козирок - все залежить від складності конструкції і призначення.

Навіс - конструкція, яку команда професіоналів збирає за кілька годин. Металевий каркас, покритий полікарбонатом або профнастилом - універсальна споруда, легко захищає від дощу або жаркого сонця, і залишає вільний доступ свіжого повітря. Різноманітність дизайнерських рішень дає можливість встановлювати навіси з полікарбонату під ключ на дитячих майданчиках і автостоянках, облаштовувати торгові точки і літні тераси, використовувати їх для захисту автомобілів і басейнів.Переваги навісів з полікарбонату та профнастилуЗростаюча популярність навісів на основі металевого каркаса і пластикового покриття пояснюється довгим рядом переваг:

  • Різноманітність - використання збірного металевого каркаса дозволяє надавати майбутньому навісу необхідну форму, тобто створює всі умови для роботи дизайнера;
  • Стійкість до атмосферного натиску - навіс для машини під ключ легко вбереже її від снігопадів, дощів або прямих сонячних променів;
  • Надійність - простота конструкції і міцні матеріали роблять навіси надійними захисниками, які здатні прослужити десятиліття;
  • Простий монтаж - навіть вишукана і складна конструкція збирається за кілька годин;
  • Вартість - легкий навіс купити може будь-яка людина, що потребує захисту майна від погодного впливу.

Застосування полікарбонату в якості покриття відкриває можливість створювати конструкції з необхідним коефіцієнтом затемнення. Залежно від забарвлення полікарбонат пропускає різну кількість світлових променів, що робить його ідеальним матеріалом для створення навісів над дитячими майданчиками, літніми терасами або басейнами. Купити навіс з полікарбонату в якості альтанки для заміського будинку - єдино вірне рішення, адже палітра і колірна гамма дозволяє гармонійно вписати навіс в загальну композицію і архітектурний ансамбль.Замовити навіс для автомобіля краще з профнастилу, адже він максимально затінює об'єкт. Машина, що стоїть під таким навісом, повністю відгороджується від прямих сонячних променів, що гарантує збереження яскравості і насиченості кольору автомобіля.


Похожие статьи:

  1. Безконтактний пірометр
  2. Как правильно создать сайт
  3. ​Гидроизоляционные работы
  4. Інтернет-магазин жіночого одягу