​Кровля з металочерепиці

Покрівля з металочерепиці популярна, завдяки своїм характеристикам і простому монтажу. 

Металочерепиця являє собою оцинкований сталевий лист. Він з обох сторін покритий шарами полімеру, ґрунтовкою і захисним лаком. Багатошаровість робить матеріал стійким до вологи і навантажень. Зовні він схожий на черепичний покрівлю, але набагато міцніше і легше.

Як правильно вибрати металочерепицю?

Вы можете купить металлочерепицу в харькове недорого и Ваша крыша скажет Вам спасибо.

Залежно від типу даху, фасаду будівлі і кліматичних особливостей, варто звертати увагу на:

Товщину листа. На крутих схилах, не призначених для навантажень, кладуть металочерепицю розміром 0,45 мм. Для горизонтальних поверхонь підійде стандартна товщина 0,5 мм.

Устаткування для виготовлення матеріалу. Поцікавтеся у виробника про те, як оснащений цех. Якісну металочерепицю виробляють тільки на сучасному обладнанні. 

Оцинкування. Шар цинку повинен становити не менше 100 мм на 1 м2 металочерепиці. Тільки такий матеріал зможе забезпечити надійний захист даху і всієї будівлі.

Полімерний шар. Він захищає матеріал від передчасного вицвітання. Найбільш ефективне і дороге полімерне покриття - це пурал. Також стійкою до ультрафіолету металочерепицю робить доступний за ціною поліестер.

Колір. Це залежить як від зовнішнього вигляду фасаду будівлі, так і від погодних умов місцевості. Темна покрівля вицвітає швидше світлою, і її не рекомендується встановлювати на сонячній стороні. 

Як відбувається монтаж даху з металочерепиці?

Завдяки своїй будові, монтаж цього типу покрівлі зробити просто і швидко. Вам буде потрібно:

дриль;

звичайний і гумовий молотки;

шуруповерт;

рівень;

будівельний фломастер;

спеціальний інструмент для різання М / Ч;

довга рейка;

рулетка.

Монтаж виконують в три етапи. Вам необхідно:

Нарізати матеріал на рівні шматки за допомогою інструменту. Це повинні бути пласти з гострими кутами, кругова нарізка тут не підійде.

Зробити виміри. Вони залежать від вимог покрівельного проекту. Стандартна довжина пласта М / Ч - 7 метрів.

Встановити гідроізоляцію. Покриття захищатиме горище від снігу і дощу. Гідроізоляція укладається степлером, контробрешітка, оцинкованими цвяхами. Після того як матеріал був зафіксований, на нього накладається спеціальна плівка. Вона повинна провисати не більше ніж на 15 мм. Плівка ізолює покриття від утеплювача.

Робота вимагає уважності і обліку всіх деталей. Недотримання етапів або похибки при монтажі знижують термін експлуатації покрівлі.

Для того щоб уникнути частого ремонту даху і додаткових витрат, зверніться за допомогою до професіоналів. Вартість монтажу обійдеться вам дешевше, ніж покупка нової металочерепиці.

Де зберігати металочерепицю?

Помістіть матеріал в закрите і сухе приміщення з хорошою вентиляцією. Нарізані пласти слід покласти на дерев'яні бруси довжиною не менше 20 см.

Також рекомендується:

зберігати алюмооцинкований матеріал в упаковці не більше тижня;

розділити пласти за допомогою рейок, щоб уникнути появи конденсату;

обережно переносити пласти, оскільки гострі кути можуть пошкодити руки.

Ці дії повністю захистять покрівлю вашої даху від негативних зовнішніх впливів

Похожие статьи:

  1. ​Тварини на кораблях
  2. ​Домофон в квартиру
  3. Ремонт і оптичні ефекти
  4. ​Гидроизоляционные работы