Ландшафтний дизайн

Ви побудували Будинок, Будинок Вашої мрії - світлий, просторий, затишний. Будинок, в якому буде комфортно всім членам Вашої родини та який відтепер стане родовим гніздом для Ваших дітей і онуків. Але як би добре не була та архітектурна форма, на якій Ви зупинилися, вибираючи обличчя Вашого будинку, без ландшафтного дизайну будинок буде немов голий король викликати почуття подиву й досади своєї незакінченістю, незавершеністю.

Вы можете заказать профессиональный ландшафтный дизайн Харьков по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

По правилами, будівництва будь-яких будинків повинно передувати складання детального проекту всього комплексу благоустрою ділянки. Необхідно заздалегідь передбачити місця, де будуть розташовуватися господарські будівлі, банька, дитячий та спортивний майданчик, зона відпочинку з барбекю, виносна тераса, ставок, басейн, вольєр для тварин; розробити системи освітлення, поливу, дренажу; продумати з урахуванням доцільності розлучення доріжок, мощення відкритих майданчиків, місце для плодового саду, теплиць і відкритих грядок для любителів вирощувати своїми руками зелень і ягоди до сімейного столу. І все це - в обрамленні декоративних рослин, квітників і газонів.

Будинок повинен жити в повній гармонії з навколишнім його ландшафтом і ландшафт повинен зважати на новим будинком і підлаштуватися під нього - а це вже робота нашого ландшафтного дизайнера.

Але реалії нашого часу часто змушують наших замовників йти від протилежного - кинути всі сили спочатку на будівництво будинку, і потім, перепочивши, озирнувшись і поповнивши фінанси починати займатися ландшафтним дизайном - безпосереднім благоустроєм ділянки навколо будинку. Можна і так.

Наші ландшафтні дизайнери, відштовхуючись від уже створеного, знайдуть потрібне рішення, як зв'язати воєдино всі Ваші ще нездійснені бажання з можливостями Вашої ділянки, запропонують на розгляд свої рішення побаченого, свій досвід благоустрою.

І так спільно ми складемо загальну концепцію системи будинок-сад.

Дуже важливо щоб всі будівлі і посадки були виконані в єдиному стилі, щоб одне було продовженням іншого, щоб ландшафтний дизайн був продовженням будинку.

Уміло драпіруя зеленню посадок сад і будинок, можна приховати якісь недоліки будівництва, заховати те, що зазвичай не виставляється на показ і, навпаки, підкреслити, вставити в зелену рамку найбільш ефектні деталі і куточки: терасу, сходи на вході, балкон, еркер .

Нестандартний підхід, використання нових технологій ландшафтного дизайну, знання сучасних будівельних матеріалів при обліку Ваших фінансових можливостей зробить нашу з Вами роботу взаємовигідній і цікавою.

У нас є свої власні напрацювання "родзинкою", "вигадки", які вигідно відрізнять Ваш ділянку від сусідніх, додадуть йому неповторність, особливу чарівність.

Ми за те, щоб посаджені нами сади цвіли безперервно з березня по жовтень і знаємо, як домогтися цього.

Похожие статьи:

  1. Недорогі Тури Тайланд
  2. Ціни Туров в Тайланд
  3. Знайти Тур в Тайланд