​Монтаж стінового каменю

Укладання декоративного каменю на стіну, справа не з легких. З чого почати робочий процес, етапи укладання ...

Натуральний камінь в інтер'єрі

підготовка поверхні

Для проведення робіт з укладання декоративного стінового каменю готується поверхню. Бетонні стіни і цегляну кладку очищають від бруду і пилуватих фракцій, при необхідності грунтують.

Вашему вниманию представлена качественная ванна Koller Pool Neon, купить которую Вы можете по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

На забарвлені або стіни з побілкою наносяться насічки, а потім штукатурної сумішшю використовуючи малярську сітку вирівнюють поверхню. Оштукатурена поверхня повинна просохнути, перед тим як приступати до укладання будь-якої плитки.

розкладка матеріалу

Після того, як поверхня стіни просохла, приступають до наступного етапу. Розкладають оздоблювальний матеріал, це значно спрощує підбір матеріалу і полегшує його монтаж. Візуально видно все приготовані елементи його колір, розмір і фактура, які чергують для більш природного вигляду.

приготування суміші

Кам'яна плитка для декору вкладається на приготовлену суміш цемент + пісок, готують з пропорцією 1: 3, латекс додають для поліпшення його якості суміші.

Сьогодні у продажу є широкий асортимент готових сухих спеціальних, сумішей для обробки поверхонь плиткою і декоративними елементами. Такі суміші значно краще у використанні ніж цементний розчин.

Початок робіт

Монтаж починають з кута, короткі сторони елементів чергують з довгими.

На внутрішній стороні матеріалу розподіляють рівномірно клейову суміш, з товщиною не більше 1,5 см. Якщо склад потрапляє при монтажі на лицьову сторону його видаляють сухою ганчіркою після його висихання. Розчинники і вологу дрантя використовувати категорично заборонено.

Способи виконання робіт

Монтаж проводять 2-ма способами:

 • Безшовна облицювання - монтаж плитки знизу-вгору, верхні ряди укладають впритул до нижніх і притискають.
 • Шов з розшивкою зазору між облицювальними елементами від 3 до 10 мм.
 • Процес монтажу розшивочних способом, складний процес. Монтаж повинен проводиться при повній герметизації, під плитку не повинна потрапити волога, шви повинні бути рівними і естетичними.

  Для розшивки швів використовують той же приготований розчин що і при монтажі елементів, щоб робота мала прекрасний зовнішній вигляд шви, заповнюють сумішшю зі спеціального мішка.

  Не рекомендується при заповненні швів розтирати суміш по зовнішній поверхні плитки.

  закінчення робіт

  Після того як монтаж плитки закінчений облицьовану поверхню закривають поліетиленовою щільною плівкою. Це необхідно для того щоб клеїть став міцнішим, час залежить від температури навколишнього середовища і використовуваного клейового розчину.

  Обклеєна поверхня повністю висохла, потім вінілової щіткою, з жорсткою щетиною обробляють поверхню від пилу і сольовий плівки.

  Похожие статьи:

  1. Вантажоперевезення
  2. ​ИБП для газового котла
  3. ​Плитка для ванної кімнати