Натяжні стелі матові або глянцеві, що краще?

Натяжні стелі являють собою конструкцію, яку можливо і зручно застосовувати для кімнат з різним функціональним призначенням. Маючи можливість вибору, клієнт підбирає саме той варіант, який не тільки володіє оптимальним набором функцій і фізичних характеристик, але і візуально відповідає всім вимогам і побажанням. Оскільки вибір залежить виключно від замовника, не можна сказати, що краще - матове або глянсове полотно. Але в деяких випадках той чи інший варіант виявиться більш оптимальним. Щоб зрозуміти, як зробити правильний вибір, слід знати деякі особливості різних полотен.

ОСОБЛИВОСТІ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

матова натяжна стеля в кімнаті

Натяжні стелі застосовуються для абсолютно різних кімнат. Вони активно використовуються для створення декоративного оформлення в різних розважальних закладах, оскільки легко піддаються оформлення. Матові натяжні стелі однакового добре підійдуть для кімнати з різним функціональним призначенням. Незважаючи на те, що воно може бути застосовано в основному для просторих кімнат, які не потрібно візуально збільшувати, воно часто використовується для створення цікавої багаторівневої комбінації.

глянцева натяжна стеля

Глянцеві полотна по праву стали одними з найпопулярніших. Їх експлуатація дозволяє не турбуватися про особливості догляду, не підлаштовуватися під примхливі декоративні елементи. До того ж, простота оформлення робить полотно універсальним.

Головною особливістю натяжних конструкцій вважається те, що вони мають високий ступінь опірності зносу - як природного, так і механічного. Друге особливо важливо, тому що нерідко трапляється так, що квартиру затоплює (недбайливі сусіди або ж погодні неприємності з дахом будівлі). При обережному і правильному зверненні полотно легко повертає собі первісний вигляд. Завдяки цьому клієнтам не доводиться знову витрачатися на косметичний ремонт - конструкція витримує різнопланові неприємності.

ПЕРЕВАГИ матових і глянцевих ПОЛОТЕН

Переваги глянцевих полотен укладають в тому, що вони візуально розширюють простір, роблячи кімнату просторіше, світліше і затишніше. Найчастіше, чим темніше полотно, тим вище його здатність, що відбиває. Але такий приємний бонус не завжди застосуємо для просторих приміщень, а при наявності певного дизайну інтер'єру просто недоречний.

Тоді замовники звертаються до вибору матових полотен, які можна використовувати як окремо, так і в комбінації (багаторівневі стелі). Матові стелі гармонійно вписуються в інтер'єр і чудово виглядають в кольорі. Вони не втрачають свій зовнішній вигляд роками, залишаючись красивим оформленням стельового простору.

ЗАСТОСУВАННЯ КОНСТРУКЦІЇ

У класичному варіанті застосовують найчастіше матові натяжні стелі. Це обумовлюється тим, що вони прекрасно підходять для будь-якого дизайну, що не припускає ні поєднання стилів, ні застосування надмірно екстравагантних підходів до оформлення стельового простору. Незважаючи на це, матові полотна слід використовувати для тих кімнат, чиє функціональне призначення не вимагає частого миття конструкції. Наприклад, глянсове полотно прекрасно підійде для ванної кімнати або кухні, так як і в першому і в другому випадку може знадобиться вологе прибирання. І якщо з ванною кімнатою ситуація простіше, то для кухні краще вибирати полотно без будь-якої текстури, що значно полегшить процес очищення.

Застосування дворівневих стель дозволяє комбінувати матові і глянцеві полотна. За рахунок цього не тільки створюється цікавий декоративний ефект, але і поєднується можливість візуально збільшити і розширити простір, при цьому не виходячи за рамки лаконічного класичного стилю.

Похожие статьи:

  1. Натяжні стелі для дитячої кімнати
  2. Якої фірми ламінат краще вибрати?
  3. Якісні електромонтажні роботи
  4. Какую лестницу для дома выбрать?
  5. ​Вирівнювання підлоги під лінолеум