Однокамерний склопакетБільшість власників квартир, які хочуть замінити дерев'яні рами на сучасні ПВХ-профілі, стикаються з питанням - на якому вигляді склопакета зупинитися? Для того, щоб з часом не розчаруватися в прийнятому рішенні, необхідно знати особливості кожного різновиду конструкції.

Традиційною популярністю користуються однокамерні склопакети, що пояснюється їх найбільш демократичною вартістю в порівнянні з іншими видами світлопрозорих ПВХ-конструкцій. Вони складаються з двох стекол, які по периметру розділені металопластикової рамою. Простір між ними найчастіше заповнюється спеціальним газом, який в порівнянні зі звичайним повітрям може забезпечити кращу тепло-, шумо- і звукоізоляцію. Найчастіше застосовується аргон або криптон, які мають відносно високу щільність.

В нашем магазине Вы найдете хороший выбор уличного освещения по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Камера між стеклами є герметичною. Саме тому однокамерний склопакет повністю захищений від появи конденсату і точки промерзання, що характерно для звичайних дерев'яних рам. Товщина конструкції в цілому найчастіше знаходиться в діапазоні від 20 до 30 мм. У більшості випадків для однокамерних профілів використовуються скла в 4 мм, а відстань між ними становить 16 мм.

Коли варто звернути увагу на однокамерний профіль
Згідно з дослідженнями, шум з вулиці, що йде в приміщення, обладнане вікном з однією камерою, знижується приблизно на 34 Дб. Цей показник менше, ніж у двокамерних моделей. Але не варто забувати, що в ряді випадків підвищена звукоізоляція просто напросто не потрібна. Наприклад, якщо віконні прорізи квартири виходять в тихий двір. Профілів з однією камерою досить і в тому випадку, якщо вони встановлені в якості розділових між балконом, лоджією і кімнатою.

Похожие статьи:

  1. Основные виды массажа
  2. Тайланд Відпочинок Фото
  3. Тайланд Тури на Новий Рік