Переваги хаммам

ПЕРЕВАГИ Хаммама. Що відбувається з нашим тілом, коли ми входимо в хаммам, парову баню, в якій температура досягає близько 45 ° C з відносною вологістю близько 100%?

Висока температура і вологість в хаммамі викликають потовиділення, яке, в свою чергу, викликає виділення сечової кислоти і токсинів, покращуючи фільтруюче дію нирок, сприяючи зволоженню первинних дихальних шляхів і роблячи шкіру більш пружною і сяючою. Висока вологість і сильне потовиділення стимулюють клітинний обмін, так як, коли клітини рогового шару епідермісу насичуються потім, вони легше відокремлюються, роблячи шкіру більш м'якою і гладкою. К Вашим услугам профессионально строительство хамамский хамам на самых выгодных и доступных условиях, по демократичной цене, без переплат. 

Для яких типів шкіри рекомендується?

Хоча хаммам рекомендується для всіх типів шкіри, він особливо корисний для сухої, що лущиться шкіри.

Чи може розширення кровоносних судин і поліпшення кровообігу, викликане високою температурою, сприяти зменшенню целюліту?

Спека провокує периферичний розширення кровоносних судин, тренуючи венули і капіляри. Це стимулює кровообіг і, коли пори шкіри відкриваються, токсини видаляються. Це відмінний засіб для людей, які страждають від целюліту, що приводить до розгладження шкіри і того факту, що організм використовує жирові запаси для відновлення спожитої енергії.

Чи можете ви застосовувати масло, лосьйони або інші засоби до або після парової лазні, щоб ще більше поліпшити її корисні властивості?

Не завжди необхідно наносити маслянисті речовини на шкіру під час хамама, хоча використання мила на основі оливкової і евкаліптової олії разом з злущування рукавичкою приблизно через десять хвилин - час, необхідний для того, щоб пар розширив пори, може допомогти очищення шкіри. Новим засобом є використання скрабу на основі білого каррарського мармурового порошку, що складається з карбонату кальцію, 99% якого складається з нерозчинного у воді білого каррарського мармурового порошку. Застосування цього з ніжним масажним дією може значно поліпшити відлущування шкіри. Це той же самий мармур, який з давніх часів використовувався в якості облицювання для найрозкішніших хаммамов. Емульсії і парфумовані масла, які було подано після парової обробки, можуть додати переваги масажу і зробити шкіру більш зволоженою.

Похожие статьи:

  1. Перевозки животных
  2. Плитка керамічна
  3. Тури в Тайланд Корал
  4. Тури в Тайланд Самуї