​Плівка ПВХ для натяжних стель

Натяжна стеля являє собою конструкцію, що складається з міцного алюмінієвого каркаса і спеціальної плівки ПВХ, яка на нього натягується. Матеріалом для виготовлення цієї плівки служить полотно для натяжної стелі  - спеціальна негорюча і безбарвна маса, що володіє безліччю корисних властивостей, за рахунок чого вона широко застосовується в багатьох галузях. Одними з головних достоїнств ПВХ плівки варто відзначити її високу міцність, вологостійкість, повна відсутність запаху і здатність зберігати свій первозданний зовнішній вигляд довгі роки. Якщо ви вирішили встановити яскравий натяжна стеля, то з часом йому не страшні ніякі зміни і зовнішній вплив, так як плівка ПВХ стійка до будь-яких температурних змін, і навіть вони не в силах вплинути на стійкість і насиченість кольору вашої стелі. Плівка для натяжних стель послужить додатковим тепло- і шумоизолятором, що дозволить вам раз і назавжди забути про сторонніх подразнюючих звуках і протягах, які так недоречно позбавляють тепла.

Виробництво плівки для натяжних стель передбачає використання виключно екологічного сировини, що володіє гіпоалергенними властивостями і абсолютно безпечного для здоров'я. Це дозволяє встановлювати натяжні стелі в медичних установах, де потрібна підвищена стерильність, а також в дитячих кімнатах, де також небажано наявність пилу і бактерій. Кожна пвх плівка просякнута спеціальними складами, які запобігають появі і розмноженню шкідливих мікроорганізмів. На поверхні стелі не накопичується конденсат, але в разі несподіваного затоплення, полотно витримає навантаження до 100л рідини.

До ваших послуг широкий асортимент полотен, серед яких ви можете вибрати плівку ПВХ для натяжних стель, яка ідеально підійде для вашого інтер'єру. Плівки бувають найрізноманітніших фактур, таких як: матові, глянцеві, сатинові, текстурні, тканинні, оксамитові і т.д. Величезна колірна гамма всіляких відтінків дозволить втілити в реальність найсміливіші творчі ідеї.

Вартість плівки ПВХ багато в чому вигідніше класичних оздоблювальних матеріалів, оскільки встановивши натяжні стелі одного разу, вам не варто турбуватися про їх реставрації як мінімум найближчі 15 років. У свою чергу, звичайна побілка може потріскатися протягом досить незначного часу, і вам знову доведеться її оновлювати, що потребують додаткових коштів і зусиль. В цьому випадку, плівка для натяжних стель це оптимальне і практичне рішення в співвідношенні ціни і вигоди.

Наша компанія рекомендує надійного виробника ПВХ плівки німецької марки Pongs. Тільки у нас найдоступніша вартість продажу плівки ПВХ з установкою і подальшим обслуговуванням при необхідності, а також індивідуальна система знижок для кожного клієнта.

Якщо вас цікавить продаж плівки ПВХ, то зателефонуйте нам по телефону або залиште заявку на сайті, і наші менеджери детально відповідять на всі ваші питання і підкажуть яку пвх плівку для вашого майбутнього натяжної стелі вам краще купити.

Похожие статьи:

  1. ​Гіпсокартонні стелі
  2. ​Планування ландшафтних робіт
  3. Матова натяжна стеля
  4. ​Недорогі натяжні стелі
  5. Дворівневі натяжні стелі