​Пляж з самим білим піском в світі

Всі ми любимо море, сонце і білосніжний пляжний пісок, лоскотливий наші стопи, коли ми блукаємо по пляжу, але є місце, де пляжний пісок найбіліший в світі і це місце знаходиться в Австралії, а називається воно Hyams Beach.

Вы можете купить однокомнатную квартиру в черкассах по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Пляж Hyams Beach входить в топ-10 кращих пляжів світу і внесений в книгу рекордів Гіннеса, як пляж з самим білим піском в світі. Опинившись тут, здається, що це зовсім і не пісок, а кухонна сіль або сніг, тільки зовсім холодний, яким ми звикли його бачити.

Пісок не тільки білосніжний, але ще і досить невеликий, від чого він стає особливо ніжним і чимось нагадує борошно, крім того він і найчистіший у світі, за версією CNN, його чистота досягає 99,89%, що покриває навіть вимоги до виробництва найсуворіших стандартів.

Місцеві краси цілком можуть зрівнятися з Мальдівськими пейзажами.

Бухта Jervis Bay, де і знаходиться білосніжний пляж, розташована всього в парі годин їзди від Сіднея - столиці Австралії, так що якщо плануєте поїздку в Сідней, то не пошкодуйте пару годин, адже вони багаторазово окупляться незабутніми враженнями від побаченого.

Похожие статьи:

  1. ​Плівка ПВХ для натяжних стель
  2. Безконтактний пірометр
  3. ​Гидроизоляционные работы
  4. ​Плитка для ванної кімнати