​Поради щодо оформлення балкона квітами

Ви у відпустці - є можливість, щоб забратися на балконі або лоджії, винести звідти весь накопичений за минулий рік непотріб і перетворити лоджію в справжнісінький зелений і яскравий оазис, де можна буде приємно відпочити від суєти і подихати свіжим повітрям. У цій нелегкій і захоплюючій справі нам допоможуть різні квіти в горщиках і ліани. Необхідно при виборі квітів керуватися деякими правилами, і тоді вони будуть довго радувати вас своїм яскравим і свіжим і видом. Ось кілька порад.

Добре, якщо ваш балкон знаходиться на сонячній стороні. Вам пощастило, тому що ви маєте можливість вибрати будь-які квіти і не боятися нестачі сонячних променів для їх хорошого цвітіння. Є, правда, пара винятків: бегонія і фікус не дуже добре переносять відкрите сонце, і від його надлишку вони можуть навіть загинути.

Вашему вниманию представлен мониторинг обменников, котрый предоставит Вам максимум полезной информации прямо сейчас!

Набагато складніше, якщо ваш балкон або лоджія знаходяться на тіньовий і прохолодною стороні будинку. В цьому випадку вам краще вибирати тіньолюбні квіти, такі як віоли, фуксії і лобелії, настурції, чорнобривці і петунія. Ці яскраво квітучі рослини прекрасно обійдуться без яскравого сонця.

Лоджії і балкони, що знаходяться на високих поверхах, найчастіше схильні до сильних вітрам і протягам, і тому для озеленення таких місць найкраще підійдуть низькорослі маргаритки і чорнобривці. Ці рослини не бояться вітру, дуже невибагливі і радують своїми яскравими життєрадісними фарбами практично весь літній та осінній сезон.

Не забувайте про те, що достатньо двох - чотирьох видів квітів для створення найоптимальнішого варіанта. Головне, щоб ці квіти добре гармоніювали між собою за кольором. Не варто захоплюватися фарбами в гонитві за красою - зайві кольору зіпсують зовнішній вигляд балкона. При оформленні балкона найкраще підбирати близькі по тону відтінки кольорів, це додасть ніжності і м'якості, або контрастні кольори, це привертає увагу і піднімає настрій. Експериментуйте!

Деяким подобається, щоб балкон був прикрашений ліанами з таких рослин, як плющ, в'юнки і тунбергию. Правильно і зі смаком створені композиції з цих квітів виглядають дуже привабливо і колоритно. Такі балкони - альтанки, обплетені ліанами, прекрасно врятують вас від палючого сонця і трохи закриють від очей оточуючих. Вибір за вами!

Плетені меблі для балкона і лоджії - це основна прикраса місця для відпочинку. Зараз вона недорога і доступна практично для всіх. А який чудовий і чудовий вид має лоджія з такими меблями! Тут можна випити чаю, почитати газету і посидіти з планшетом! Чудове місце відпочинку всієї сім'ї!

Похожие статьи:

  1. Відпочинок Тайланд в Листопаді Ціни
  2. ​Модульні будівлі з блок-контейнерів
  3. ​Плитка для ванної кімнати
  4. ​Промислові електричні парогенератори
  5. ​Вирівнювання підлоги під лінолеум