​Сучасна класика в будівництві

www.atlanta.ua

Сучасна класика в інтер'єрі

Дане стилістичне спрямування має безліч шанувальників - головним чином тих, хто високо цінує помірність і гармонійність в дизайні інтер'єру. Чарівність і елегантність класичних ліній, спокій колірної гами, практичність і стриманість, інноваційні та сміливі технології в сукупності з передавальними дух минулого предметами інтер'єру, висока якість матеріалів - ось його характерні тенденції.

Подобрать недвижимость с учетом пожеланий и финансовых возможностей поможет www.atlanta.ua для экономии денег и времени своих клментов по самой доступной и демократичной цене, без накруток и переплат.

Сучасна класика в інтер'єрі дарує свободу в маневруванні квітами, світлом і формами, і відрізняється меншою консервативністю, ніж її попередник - виникло в кінці XVIII століття напрямок. Простір має бути організовано так, щоб одне приміщення плавно перетікав в інше. Розмежуванням служать традиційні елементи архітектури - колони, арки і полуарки.

Що є характерною особливістю традиційного класичного напряму, симетрія також отримала широке застосування в сучасній класиці. Як приклад можна привести використання великої кількості парних елементів декору - крісла, люстри, віконні прорізи, настільні лампи, вази і т.д. Як правило, центром композиції служить камін, навколо якого і вибудовують весь інтер'єр приміщення.

Якщо ви є прихильником даного стилістичного напряму, студія пропонує вашій увазі підбірку цікавих рішень в стилі «Сучасна класика в інтер'єрі». Насолоджуйтесь переглядом і діліться своїми враженнями в коментарях!

Також ми будемо раді втілити будь-які ваші ідеї в життя, щоб ви могли насолоджуватися неповторною атмосферою улюбленого інтер'єру. Навіть якщо мова йде про зовсім невеликому будиночку, перед його ремонтом слід розробити грамотний дачний дизайн.

Дизайн проекти дачних будиночків: особливості

Будь-який фахівець в сфері дизайну інтер'єрів підтвердить, що облаштувати житло невеликій площі набагато важче, ніж просторий будинок. Адже в останньому випадку розмістити зони відпочинку, їдальню, спальню і ін. Не складе особливих труднощів. Зовсім інша справа, коли потрібно зробити затишним зовсім маленький дачний будиночок. Проект дизайну в цьому випадку необхідно скласти так, щоб в результаті його реалізації вийшло максимально комфортне, функціональне і привабливе житло.

Дачний дизайн, перш за все, передбачає грамотну планування приміщень. Для маленьких будиночків найбільш актуальним є відмова від перегородок і зонування простору шляхом використання різнорівневих стель і декількох видів підлогових покриттів. Хорошим вибором є і мобільні або розсувні перегородки.

Похожие статьи:

  1. Курорти Таїланду на Карті
  2. ​Строим дом: какой брус выбрать
  3. ​Важливе про теплі підлоги
  4. ​Гидроизоляционные работы
  5. ​Плитка для ванної кімнати