​Світлодіодні лампи для будинку

Світлодіодні лампи для будинку стали досить популярними в Росії не так давно, хоча в країнах Європи вони активно використовуються вже протягом тривалого часу. Відмінна якість такого освітлення складно переоцінити, втім, численні і експлуатаційно-технічні переваги таких приладів.

LED лампи мають масу «плюсів» у порівнянні з традиційними лампами, які найчастіше стають складовим елементом люстр, бра і інших світильників. А зокрема:

Купить качественные Лед лампы Вы можете на сайте http://mycom.kiev.ua/komplektuyushchie/lampy-led по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Діодні лампочки мають тривалий термін служби. Як правило, вони здатні працювати більше 50 тисяч годин.

Такі прилади економічні. Як показують випробування, застосування доданих ламп для будинку дає можливість на 75-95% скоротити витрати на оплату електроенергії за освітлення.

Світлодіодні лампи для дому прості в монтажі: невелика вага і компактність їх конструкції значно полегшують процес установки. При необхідності монтувати лампи можна і на підвісну стелю, і навіть на стіни.

При виробництві LED ламп не використовується ртуть або інші речовини, які небезпечні для людського здоров'я.

Купити лампи для дому даного виду зручно і в тому випадку, якщо необхідно повністю освітити квартиру, і тоді, коли потрібно локально підсвітити конкретну зону або предмет, наприклад, картину. Сьогодні такі прилади стали улюбленим «інструментом» дизайнерів, адже з його допомогою можна створити неповторний декор стелі або будь-якій поверхні.

LED лампи для приміщень можуть мати не тільки різну потужність, але і колір: починаючи від холодного білого, закінчуючи теплим жовтим. Більш того, існує можливість доповнити світлодіодні лампи освітлення спеціальними датчиками руху: це особливо зручно при впорядкуванні заміських котеджів.

Похожие статьи:

  1. Внутрішній дизайн будинків
  2. ​Переваги деревяних будинків
  3. Бетонне вимощення будинку
  4. Свердловина на воду в підвалі будинку