Таблички на памятники

Таблички на пам'ятники - затребувані вироби, які можна побачити на будинках, що є пам'ятками архітектури, скульптурних пам'ятниках і місцях поховання. Кожна меморіальна табличка завжди несе важливе значення для суспільства, міста і його історії або для родичів померлого, якщо мова йде про ритуальну табличці. Тому люди прагнуть до того, щоб такі вироби виглядали естетично і довго служили.

ТАБЛИЧКИ НА ПАМ'ЯТНИКИ: ФОТОКЕРАМІКА

Одним з найпоширеніших видів нанесення фотографії на меморіальну табличку вважається фотокераміка. Ціни на ритуальні таблички, виготовлені таким способом, значно нижче, ніж на гравіювання по каменю. Крім того, таку табличку можна закріплювати не тільки на могильних плитах, а й залізних або дерев'яних хрестах. Якщо меморіальна табличка призначена для установки на пам'ятнику, то в камені вирізують поглиблення по її розміру. Ритуальні таблички на хрест виготовляються зі спеціальними отворами для кріплень.

Вы можете заказать заказать ритуальные таблички в Москве по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Виготовлення ритуальних табличок способом фотокераміки дозволяє зробити зображення і чорно-білим, і кольоровим. Фотографії копіюються на комп'ютері, тому на готових табличках вони виглядають так само, як і в оригіналі.

За формою фотокерамічних таблички на пам'ятники, як правило, овальні. Найпоширеніший розмір - 9х12 см. Але також можна виготовити таблички круглої, прямокутної і квадратної форми різних розмірів. Зображення також може бути вибрано замовником: наприклад, замість фотографії можна помістити на табличку ікону. Крім того, на табличці можуть бути і написи.

Похожие статьи:

  1. Коврик перед входом
  2. Сумка для ноутбука
  3. Тайланд Ціна Тура
  4. Тайланд Туризм Ціни
  5. Тури в Тайланд Путівки