Від чого залежить вартість дизайн-проекту квартири

Від чого залежить вартість дизайн-проекту квартири

Послуга розробки дизайн-проекту квартири або будинку стає все більш затребуваною. З підвищенням попиту зростає і пропозиція. В одному тільки працюють сотні компаній, що пропонують дизайн-проекти квартир, котеджів, таунхаусів і інших приміщень.

Для більшості замовників визначальним фактором при виборі дизайнера є ціна. І справа не тільки в бажанні заощадити - ми готові заплатити велику суму, якщо за наші гроші нам швидко зроблять дійсно якісний і комфортний для життя проект.

Вы можете быстро заказать надежное и безопасное такси в омске по самой выгодной и не дорогой цене с комфортом и точно в срок.

Отже, від чого залежить ціна, яку озвучують дизайнери, і за що ми платимо насправді?

Різні агентства і студії вибирають різні системи розрахунків з клієнтами. Десь вам відразу називають остаточну суму, десь кошторис формується з окремих статей.

У студії дизайну ми пропонуємо кілька способів розрахунку вартості проекту. Вам потрібен дизайн «під ключ», і ви не готові вникати в усі тонкощі? В цьому випадку вам сподобаються наші пакети «Стандарт» і «VIP». Бажаєте самостійно вибрати потрібні вам види робіт? Ми надамо таку можливість! В обох випадках ви точно знаєте, за що платите.

Дизайн квартири під ключ - чи вигідно це?

Якщо ви готові повністю довірити розробку проекту фахівцям, то вам буде зручно скористатися нашими пакетами послуг «Стандарт» і «VIP».

У цей пакет входять всі найбільш важливі послуги:

Складання обмірних плану - точний план квартири з вимірами.

Складання технічного завдання - ваші побажання щодо дизайну.

План розміщення меблів і техніки - до 3 варіантів на вибір.

3D-візуалізація - віртуальна «екскурсія» по вашій майбутній квартирі.

Повний комплект робочих документів для будівельної бригади - детальні вимоги до приміщення від підлоги до стелі, викладені зрозумілою для будівельників мовою.

Ви цінуєте свій час і хочете витратити його на більш важливі і приємні справи, ніж пошуки потрібної плитки або шпалер, вибір бригади та інші завдання?

Виберіть пакет «VIP», і ви отримаєте повністю готове рішення для створення нового інтер'єру вашої квартири або будинку. Ми візьмемо на себе всі складні, витратні за часом і силам пункти в списку завдань, а для вас залишимо тільки легкі і приємні справи.

У пакет «VIP» входять наступні послуги:

Всі послуги пакету «Стандарт».

Повна розгортка стін - зручно для будівельників і обробників, наочно для вас.

Бюджетування - складання кошторису на всі види робіт.

Складання списку матеріалів, меблів і техніки із зазначенням адрес і телефонів торгових точок.

Проведення конкурсного відбору підрядників на виготовлення меблів і інші види робіт - ми виберемо найкращу пропозицію за ціною і якістю.

Декор - підбір елементів декору для створення готового вигляду квартири.

Похожие статьи:

  1. ​Великий потенціал маленьких квартир
  2. З чого побудувати будинок вигідно і зручно?
  3. Особенности дома из клееного бруса
  4. Пробкова підлога, основні переваги
  5. ​Промислові електричні парогенератори