Valtec - лідер інженерної сантехніки на вітчизняному ринкуПродукція відомої італійської торгової марки представлена в нашому магазині металопластиковими і поліпропіленовими трубами, різноплановими фітингами і інструментом для їх монтажу, латунними і нікельованими фасонними деталями, запірної і допоміжної арматурою. Завдяки прямим контактам з виробниками і офіційними дилерами європейської компанії ми пропонуємо комплектуючі Valtec купити за привабливою ціною. Поставки здійснюємо в стислі терміни незалежно від обсягів закупівлі.
Металопластикові труби Valtec і фітинги до неї

Серійне виробництво багатошарової полімерної труби з алюмінієвим прошарком представлено чотирма діаметрами: 16, 20, 26 і 32 мм. Комунікації трубою Valtec монтуються за допомогою фітингів двох типів:

Якісна труба Valtec по найкращій вартості на сьогоднішній день.


компресійні фасонні деталі під гайковий ключ (розмір гайки для затиску залежить від перетину трубопроводу);
монтажні фітинги під прес (обжимка виконується механічними кліщами з насадками, відповідними розмірами гільз для запресовування).

Професійний інструмент від італійського бренду

Для виконання монтажних робіт виробник постачає на споживчий ринок наступний перелік фірмових інструментів і пристосувань Valtec, ціна на які доступна для кожного:

універсальний калібратор для підгонки труб по фітинги;
зовнішні і внутрішні пружинні кондуктори для вигину трубопроводу без залома стінок;
торцеватели для армованої поліпропіленової продукції
ножиці, різаки та труборізи для різання трубних виробів різного діаметру;
ріжкові ключі для з'єднувачів;
прес-інструмент і вкладиші;
комплект зварювального обладнання для поліпропілену.

Крани Valtec - кульові, запобіжні

Використання міцних сплавів кольорових металів в сукупності з технологічною досконалістю конструкцій здобуло хорошу славу запірної арматури італійського бренду серед проектно-монтажних сантехнічних організацій. Вентиля, засувки і крани Valtec застосовують при монтуванні комунікацій опалення, гарячого та холодного водопостачання. Автоматичний, клапан запобіжний Valtec, фільтр-грязевик, зворотний клапан - це невід'ємні атрибути практично кожної котельні. Спеціальна модифікація крана кульового Valtec з більш ретельної шліфуванням (поліруванням) поверхонь запірних елементів застосовується в газифікації.

При комплектації об'єкта або інженерної комунікації трубами, фасонними деталями та арматурою у нас гарантована докладна консультація з питань їх застосування від профільного фахівця. Вся продукція італійської торгової марки сертифікована.

Похожие статьи:

  1. ​Якісний ремонт туалету та ванної в сучасному стилі
  2. Автономне енергопостачання будинку
  3. ​Вигідні відмінності ОАЕ від інших країн
  4. Різні види сучасних парканів та огорож
  5. Свердловина на воду в підвалі будинку