Вантажоперевезення

Термінали щодня обробляють десятки тонн вантажів. Така популярність напряму не випадкова. Все вантажоперевезення, не залежно від пункту відправлення, мають свою специфіку. Особливість цього напрямку полягає в тому, що практично всі вантажі, що відправляються з території, є транзитними.

Зручне географічне розташування і можливість комфортної доставки з будь-якої країни на різних континентах, лояльні митні умови, оптимальні терміни і доступна вартість доставки - це критерії, за якими російські підприємці вибирають простий, на перший погляд, маршрут. К Вашим услугам надежная и безопасная доставка груза в таксимо по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Ми розробили десятки оптимальних логістичних схем, які дозволяють оптимізувати терміни виконання доставки і мінімізувати витрати на оплати основних і супутніх послуг. Доставка вантажів з будь-якої країни світу буде вигідна для вас з багатьох причин:

Складська обробка:

оперативна обробка вантажів на повністю оснащених складах;

дорогі і тендітні товари і вантажі маркуються і обробляються з особливою ретельністю;

небезпечні і габаритні вантажі обробляються і транспортуються з урахуванням міжнародних норм перевезення даної категорії товару.

Страхування і митне оформлення:

лояльні митні умови дозволяють скоротити терміни всієї процедури оформлення пакету відповідної документації;

страхування виконується з урахуванням норм сторін.

Терміни та вартість доставки:

мінімізація транзитного часу доставки;

оптимальна вартість доставки на територію країни і в пункт призначення.

Терміни доставки до 5 днів або за індивідуальним графіком. Тарифікація послуг підбирається з урахуванням специфіки товару і особливостей доставки.

Ви оформляєте Заявку на доставку транзитного вантажу- ми миттєво приступаємо до процесу збору вашого вантажу в будь-якій країні світу! Також ви можете самостійно направляти партії товару (або включити цей пункт в додаток до Контракту з постачальником) на адресу нашого агента

Якщо вам необхідна комплексна доставка по системі «від дверей до дверей», ми візьмемо на себе всі турботи про партію вантажу, від паркану на території будь-якої країни до передачі на складі або в офісі в будь-якому населеному пункті країни. В комплексну доставку входять всі послуги по складської обробки та митного оформлення на території країни відправника, митне очищення і доставка оптимальним видом транспорту в кінцевий пункт призначення.

Похожие статьи:

  1. Коврик перед входом
  2. Плитка керамічна
  3. Тайланд Дешеві Тури