​Великий потенціал маленьких квартир

Великий потенціал маленьких квартир

Квартирне питання

Твій дім - твоє фортеця. Нехай і зовсім мініатюрна: навіть малогабаритну квартиру можна перетворити в просторе і функціональне приміщення. Як не дивно, брак місця виникає не тільки на невеликій житлоплощі. В основі цієї проблеми лежить невміння грамотно розпоряджатися наявним простором. Захарастила масивними і непотрібними предметами можна і цілий замок, не кажучи вже про малогабаритній квартирі. Затишку в такому випадку не добитися - меблі буде поступово витісняти своїх власників. Як же створити гармонію простору і функціональності в невеликому приміщенні?

К Вашему вниманию важная информация и если Вам необходима  гостиница в Минске Вы можете заказать номер по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Рішення в дрібницях

У кожної квартири є потенціал для того, щоб стати максимально місткою і при цьому комфортної. Потрібно лише вміти його розкрити. Наприклад, використовувати якомога більше дзеркал і глянцевих поверхонь, які візуально розширюють простір. Віддаючи перевагу матовим предметів, власник квартири тільки зменшує площу житла. Те ж стосується штор і фіранок: не варто закривати ними вікна, які також допомагають розширити простір. Здавалося б, дрібниці. Але саме вони дозволяють візуально збільшити площу квартири.

Всьому своє місце

Кожна кімната виконує, як правило, ту чи іншу функцію: кухня, робочий кабінет, спальня та ін. Однак в малогабаритних квартирах часто немає можливості зробити кухню або вітальню в окремому приміщенні. Але і це не проблема, якщо правильно розподіляти робочі зони. Наприклад, в одній кімнаті легко можна створити комбінацію з робочого кабінету і спальної. Поруч з кухонними зоною можна розташувати книжкові полиці і письмовий стіл. Такий підхід до простору відкриває величезний простір для фантазії, а також дозволяє надати приміщенню максимум функціональності.

Домашні трансформери

Ще одна помилка при оформленні інтер'єру малогабаритної квартири - масивні меблі. Великі важкі шафи будуть прикрасою для бібліотеки, а ось в невеликому приміщенні їм не місце. Кращий друг малогабаритного житла - меблі-трансформер. Замість того щоб захаращувати кімнату ліжком, диваном і полицею для білизни, досить просто підібрати зручний диван-ліжко, в якому також передбачено невелике відділення для речей. Шафа-трансформер легко може перетворитися в письмовий стіл, а мініатюрний журнальний столик - в обідній стіл. Правильно підібрана меблі заощадить місце в будь-якому приміщенні. Ідеальним рішенням стануть невеликі аксесуари, які зроблять інтер'єр цікавіше, яскравіше і при цьому не будуть захаращувати простір.

відтінки затишку

Кольорове оформлення теж може бути на руку або, навпаки, зіграти злий жарт з власником квартири. Темні поверхні візуально поглинають простір, тоді як світлі тони допомагають зробити приміщення більше.

Похожие статьи:

  1. ​Пивний фестиваль Октоберфест
  2. ​Електромеханічні замки і затвори
  3. ​Комплексний ремонт квартир