Вибираємо професійну бригаду для ремонту квартири

Вибираємо професійну бригаду для ремонту квартири

Думка про те, що для швидкого і якісного ремонту приміщень варто запрошувати бригаду майстрів-професіоналів, не потребує доказів. При цьому підібрати таку бригаду буває непросто.

ЯКІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ФАХІВЦІВ - ПРОФЕСІОНАЛІВ В РЕМОНТОМ СПРАВІ?

В першу чергу варто ознайомитися з попередніми роботами бригади. Якщо якість ремонту здасться гідним, необхідно уточнити, якого роду договір із замовником складають ці майстри. Уточнити, які додаткові види послуг надає бригада.

Вы можете организовать лучшее мероприятие благодаря https://www.catering-corporativ.kiev.ua по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Розцінки роботи майстрів-професіоналів грають не останню роль в процесі найму. Щоб переконатися в їхній відповідності цінами на ринку, необхідно познайомитися з тарифами в ряді компаній цього напрямку і порівняти їх. Ціни обраної бригади не мають кардинально відрізнятися від розцінок конкурентів. В іншому випадку (якщо послуги занадто дешеві) варто насторожитися.

Організаційні питання - складання кошторису, затвердження проекту і термінів здачі робіт - не варто пускати на самоплив. Клієнту перед початком ремонту необхідно скрупульозно вивчити всі розділи договору. Особливим пунктом варто винести можливість проміжного контролю виконання робіт - оцінку якості кожного етапу ремонту, а не підсумкову приймання готового приміщення.

Зіставлення цін і термінів виконання робіт дозволяє клієнту зробити обґрунтований вибір відповідної ремонтної бригади.

Рекомендується уточнити, де розташовані офіси компанії, в якій працює бригада. Варто ознайомитися і з особистими документами робочих. Якщо в графі прописки позначені інші міста, залишається ризик розшукувати майстрів на просторах країни в разі пред'явлення до них судових позовів або претензій іншого роду. Особисті дані робочих замовнику бажано зафіксувати і зберегти до закінчення гарантійних зобов'язань по ремонту.

Клієнт має право розпитати членів бригади про їх трудовий досвід і наявності незавершених об'єктів. Не зайве ознайомитися з фото- і відеоматеріалами, що ілюструють якість ремонтів у попередніх замовників. Авторитетні бригади завжди своєму розпорядженні такої інформації і не тримають її в таємниці. Ще раз варто нагадати про необхідність укладення офіційного договору про найм. У ньому повинні бути прописані гарантійні зобов'язання по ремонту.

Окремої уваги потребують узгодження питання про закупівлю матеріалів. Якщо фахівці бригади візьмуть ці зобов'язання на себе, варто обумовити необхідність збереження чеків на придбану продукцію. Передача грошей кому-небудь з представників бригади (бригадиру або робочим) повинна бути зафіксована документально у вигляді чека або розписки. Наявність цих документів допомагає уникнути появи суперечливих фінансових питань і захищає клієнта в разі їх виникнення.

По завершенні ремонтних робіт замовнику доведеться підписати акт про приймання. За ним зберігається можливість укладати додаткові угоди в ході всього ремонтно-будівельного процесу.

Рекомендується здійснювати оплату виконаних робіт поетапно. Не варто відразу оплачувати весь обсяг.

Приступаючи до ремонту, бажано проявляти терпіння. Не завжди терміни виконання робіт, особливо великих, будуть дотримуватися.

Вибір будівельної або ремонтної бригади - відповідальне завдання, і до її вирішення не варто ставитися легковажно. Зважений підхід в цьому процесі - запорука успішного ремонту або будівництва. Тому звернення до авторитетних ремонтно-будівельним компаніям вважається найбільш доцільним для досягнення ідеального результату.

Похожие статьи:

  1. Від чого залежить вартість дизайн-проекту квартири
  2. ​Великий потенціал маленьких квартир
  3. Міжкімнатні перегородки своїми руками
  4. Косметичний ремонт квартир