​Вибрати шпалери дуже просто. Головне знати кілька правил для кожного приміщення

Як підібрати шпалери для конкретного приміщення? На що зробити акценти і звернути увагу при виборі ...

Рулони шпалер для стін

Безумовно, шпалери є найпоширенішим видом оздоблення стін. Незважаючи на те, що з часом з'являється безліч матеріалів для фінішного покриття, шпалери ще довго будуть займати лідируючі позиції.
Вы можете оформить moneyveo кредит онлайн на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Чому? Тому що все залежить від прискіпливості смаку і розмірів гаманця, відповідні шпалери знайдуться. Сьогодні ми з'ясуємо, як правильно вибрати шпалери для того або іншого приміщення. Отже, уявімо, що ми затіяли ремонт, і, як це зазвичай буває, вирішуємо, що і куди клеїти.

Шпалери для прихожей

Шпалери в передпокій краще вибирати в спокійних тонах, без «різких» рішень. Відмінно підійде імітація каменю, цегли, декоративної штукатурки. Передпокій відрізняється тим, що ми не проводить в ній час, а тому і обробка не повинна «затримувати» своєї «недоладний».

Якщо сумніваєтеся у виборі, то просто візьміть однотонні світлі шпалери і не прогадаєте. Темний тон краще не використовувати, щоб уникнути «тяжкості» стін маленького приміщення. Дайте більше світла, і «дихати» стане легше.

Підбираємо шпалери для Кухні

Не здумайте клеїти залишки шпалер з інших кімнат. Різний малюнок - це півбіди, справа в тому, що для «вологих» приміщень потрібні спеціальні вологостійкі шпалери. Як правило, вони називаються «миються». Однак, незважаючи на те, що такі шпалери можна час від часу «приводити» в порядок, клеїти їх у самого мазкого місця - газової плити - не рекомендується.

Висока температура з часом відклеївся ваші «старання» від стіни, і утворює бульбашки. Близько нагрівальних приладів краще покласти плитку, або просто зафарбувати штукатурку.

вітальня

Перш ніж вибирати шпалери в це приміщення, визначитеся з освітленням. Дайте відповідь на питання «Світла або темна ваша вітальня?». Якщо світла, то шпалери потрібні кілька приглушених тонів, якщо темна - вибирайте світлі шпалери з непомітним малюнком.

Якщо бажаєте урізноманітнити інтер'єр, або виділити в кімнаті, наприклад, зону відпочинку, використовуйте шпалери в різних колірних варіантах. Ефект поділу простору відбувається за рахунок зміни саме тони (малюнок при цьому може зберігатися один і той же).

Шпалери для спальні

Спальня - святе місце в кожному будинку. До вибору шпалер для своєї спальні підійдіть з усією відповідальністю. Пам'ятайте, що від якості сну вночі залежить ваша працездатність днем. Відразу забудьте про яскраві, барвистих шпалерах, так як вони викликають зайве занепокоєння, що заважає нормальному засипанню.

Отже, якщо ви до сих пір проходили повз стелажів з шпалерами темних кольорів - саме час звернути на них увагу. Ось вам практична порада - беріть шпалери під колір постільної білизни, і тоді ваша спальна наповниться спокоєм і умиротворенням.

Шпалери для дитячої

Скажіть «Так» яскравим шпалер, а так само тим, на яких є барвисті принти. До речі, які герої мультфільмів подобаються вашій дитині? Дитячу неможливо «перенаситити» фарбами, тому що для дитини весь світ здається яскравим, новим, незвичайним. Дайте йому можливість відчувати єднання з таким світом. Сподіваюся, ви не забули про колірному поділі зон? Сміливо розмежовуйте дитячу на: ігрову зону, спортивну зону, зону відпочинку за допомогою різних яскравих кольорів.

Ось ми і купили все, що потрібно для кардинальної зміни зовнішності наших стін. Правильно підібрані шпалери - гарантія відчуття тепла і затишку у вашому домі. І найголовніше - те, що різноманітність шпалер дозволяє підібрати саме ті, які будуть відображати вашу натуру. Шукайте!

Похожие статьи:

  1. ​ Какими преимуществами обладает бесплатная доска объявлений онлайн
  2. ​Способи компенсації реактивної потужності в системах електропостачання
  3. ​Якими перевагами володіє безкоштовна дошка оголошень онлайн
  4. ОАЭ представили список пород собак, которых запрещено импортировать в страну