Види цегли

Коли справа доходить до будівництва цегельного будинку або прибудови (або ремонту існуючої цегляної будівлі), вибір правильного типу цегли для вашого проекту має важливе значення - в кінці кінців, це не те, що ви легко можете змінити. Ви можете замовити цеглу півторачку на http://cegla.if.ua за самою вигідною та доступною ціною, без накруток та переплат.

Цеглини були основним будівельним матеріалом, на протязі століть міцно утримуючи стіни сотень тисяч будинків у Великобританії. Звичайно, цегла - це цегла? Не так. У гру вступають тон, текстура і форма - м'які жовті відтінки або темно-червоні цеглини; відновлений, машинний, ручної роботи; Метрична або імперська калібрування - є, що розглянути.

Тут ми пояснюємо різні типи цегли, які ви можете вибрати, і їх ймовірну вартість, щоб допомогти вам прийняти правильне рішення для вашого проекту. І ми дамо кілька корисних порад щодо вибору цегляної зв'язки і будівельного розчину, а також зберігання цегли і британських стандартів, які ви повинні знати. типи цегли

Коли мова йде про типи цегли, глина є ефективним, рентабельним і стійким варіантом, який практично не потребує обслуговування, але ви також можете вибрати цемент і вапно в якості матеріалів, якщо хочете.

Машина зроблена з цегли

Якщо ви шукаєте гладку поверхню, то вам може підійти екструдований або дротяний глиняну цеглу. Глина витісняється (виштовхується) в колону. Потім глиняний стовпчик обрізають дротом і, щоб зберегти його гладким, перед сушінням і випалюванням в печі не модифікують. Це більш сучасний метод виготовлення цегли, також відомий як дротова різання.

Навпаки, м'які цеглини бруду (також відомий як запас) зроблені, опускаючи глину в покриті піском форми, які виробляють відшліфоване обличчя з невеликими складками.

Спочатку це було зроблено вручну, але зараз це зазвичай машинний процес. Водостійкі цеглини дуже схожі на цеглини з м'якої глини, але в процесі формування пісок не використовується, тільки вода, що означає, що поверхня цегли набагато менш зерниста.

Якщо ви хочете більш чисте, гладке покриття, тоді вибирайте екструдований або дротяний цегла. Ці машинні цеглини більш однорідні за формою і дешевше на тисячу.

Цегла ручної роботи

Якщо ви хочете відповідати існуючим цеглі або будуєте будинок, наприклад, в природоохоронній зоні, цеглу ручної роботи забезпечують автентичний зовнішній вигляд.

Глина згорнута в пісок, а потім вміло «кинуто» вручну в форму. Різновиди ручної роботи пропонують більше гнучкості, так як вони можуть бути виготовлені як цеглини стандартного або нестандартного розміру, створюючи і миттєво характерний і чарівний вид.

Похожие статьи:

  1. Химия для пруда
  2. Готові сходи
  3. ​Зона 51
  4. Будапешт