Всі достоїнства штукатурки

Гіпс є одним з моїх улюблених матеріалів в старому будинку, і тим, який легко випустити з уваги. Я думаю, що зможу переконати вас, щоб зберегти ваш гіпс. Ви можете помітити тріщини у вашій старої штукатурки і вибоїни від багатьох років завішених фотографіями і дрібничками, але це не означає, що це вирок. Ви знали, що вапняна штукатурка може навіть залікувати свої власні невеликі тріщини з плином часу? Ми будемо більше про це говорити нижче.

Є багато причин, щоб зберегти оригінальну штукатурку і нижче представлені шість головних причин, на мій погляд, чому варто зберегти стару штукатурку.

Качественный брус лиственница от производителя купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

1. Штукатурка твердіше гіпсокартону

Якщо ви порівнюєте гіпс і гипсокартон, то останній не витримує ніякої конкуренції, як настінне покриття. Традиційна вапняна штукатурка повільно трансформується назад в вапняк з дня застосування. Традиційні оштукатурені стіни товщиною близько 7/8 »в порівнянні зі стандартним гіпсокартоном, який товщиною 3/8" плюс шматок паперу з обох сторін для підсумку 1/2 «.

Це означає, що стіни з вапняної штукатуркою будуть майже в два рази товще, ніж гіпсокартон і зроблені з вапняку! Як ви думаєте, що краще при опорі вм'ятин?

2. Штукатурка є кращим ізолятором

Ми тільки що закінчили говорити про товщину штукатурки так, щоб з цього природно випливає, що чим товще стіна, тим краще вона забезпечує теплоізоляцію.

3. Штукатурка краще забезпечує звукоізоляцію

Ніхто не любить галасливий будинок і штукатурка є надзвичайно корисною, коли мова йде про зниження шуму через стіни.

4. Гіпс може самовідновлюватися тріщини

Це не диво, це просто наука. Вапняна штукатурка проходить через процес затвердіння під дією вуглекислоти, яка змушує її постійно відновлювати зв'язки між частинками. Ні, це не загоїть великі структурні тріщини, але невеликі мікротріщини можуть затягнутися протягом довгого часу, і я бачив, як це відбувається більш ніж один раз.

5. Штукатурка сприяє видаленню двоокису вуглецю з повітря

6. Штукатурка довговічніше, ніж Гіпсокартон

Коли ви об'єднаєте всі ці переваги разом, ви отримаєте більш довговічний матеріал, який витримає випробування часом. Стіни з вапняної штукатуркою будуть потребувати оновлення рідше, ніж гіпсокартон через пошкодження і віку. Складіть все це разом, і у вас є більш изолирующее, звукоізолююче, екологічне та більш міцне покриття стін, яке може бути відновлено.

Похожие статьи:

  1. Курорти Таїланду Карта
  2. Підібрати Тур Таїланд
  3. Будівництво стін з цегли