Все про ​Італію

Завжди привітна і гостинна земля, що омивається теплим Середземним морем і обласкана сонцем. Кілометрові піщані пляжі, синє море під блакитним небозводом, м'які лінії облямованих кипарисами пагорбів, стрімкі схили доломітових гір і магічно привабливі вулкани - природа Італії настільки різноманітна, що будь-якому тут знайдеться місце до душі.

Кожен італійське місто - це місто-музей, де є безліч унікальних скарбів мистецтва і пам'ятників старовини. Такої кількості творів мистецтва на одиницю площі, як в Італії, немає ніде більше в світі. Але це ще не все. Людство зобов'язане флорентийцам тим, що саме в їхньому місті зародилася культура Відродження з її гуманістичною філософією. А музиці Верді, Россіні, Пуччіні, Паганіні не страшні ніякі мовні бар'єри.

Благодаря ресурсу https://kriptovalyuta-invest.ru/gde-ee-nedorogo-kupit/ Вы можете узнать где можно недорого приобрести криптовалюту.

OrvietoВ цій сонячній країні панує атмосфера, що сприяє веселощам і спілкуванню. Темпераментні, часом некеровані, італійці по складу своєму життєлюбний, знають толк в їжі і завжди готові підтримати розмову. Неможливо говорити про Італію, не торкнувшись питання про Католицької церкви. Адже саме тут знаходиться серце Католицької церкви - Ватикан. Все життя італійців пов'язана з Церквою, яку очолює Римський папа - намісник Христа на землі.

Для італійців їжа - це свято життя, не мистецтво кухаря (хоча всі італійці, як жінки, так і чоловіки, - відмінні кулінари), а щедрий подарунок, посланий провидінням. Пристрасть італійців до макаронів загальновідома, але мало хто знає, що pasta в італійській мові - не тільки видова назва всіх макаронних виробів, а й взагалі синонім слова "їжа". Так що прохання приготувати їжу одночасно звучить, як "дай макаронів!" Тонкі, як волос, "Каппелліні"; довгі "спагетті"; схожі на домашню локшину "феттучині"; короткі "букатіні" ... З м'ясом і грибами, з рибою, з креветками і мідіями, з помідорами і грудинкою, рослинним маслом і часником. По-неаполітанські, по-аббруцскі, по-римському написано, по-генуезьких.

Похожие статьи:

  1. Виниловые полы
  2. ​Греція
  3. ​Чорногорія
  4. Тайланд Ціна Тура
  5. Будапешт