Як правильно вибрати люстру в каталозі інтернет-магазину?​

Ефектний, вишуканий дизайн - основне, на що звертають увагу покупці при виборі. Тим часом, технічні деталі тієї чи іншої моделі не менш значущі, і про них теж не слід забувати.

Вибір люстри в залежності від виду ламп

Сьогодні споживач може вибрати різні лампи для своїх освітлювальних приладів:

лампи розжарювання;

галогенові світильники;

люмінесцентні лампи- «економки».

Купить люстру по самой выгодной стоимости на сегодняшний день на сайте интернет-магазина "Eurotrade".

Важливо враховувати форму цоколя, передбачену для цих ламп. Багато з них використовують стандартний цоколь з різьбленням Е27 або міньйон Е14, але деякі види ламп для люстр випускаються зі штирьковим цоколем G4 або G9.

Вибір люстри в залежності від виду кріплення

Який легкої і невагомою не була б конструкція світильника, його потрібно якимось чином закріпити на стелі. Сьогодні для цього використовуються два типи кріплень - гак і планка.

Сталевий гак, вмонтований в стелю на етапі будівництва або ремонту будинку, міцний і надійний. На нього можна підвісити люстру будь-якої тяжкості. Однак при необхідності перемістити конструкцію на інше місце виникають складності.

Монтажна планка для підвішування люстри, яка кріпиться безпосередньо до стелі - стандартний тип кріплення. На планку потім за допомогою кріпильних деталей підвішується підставу конструкції. Деякі планки допускають можливість регулювання висоти.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені освітлювальні прилади з обома видами кріплення, і Ви можете вибрати підходящий.

Вибір світильника в залежності від кількості плафонів

Кількість плафонів в люстрі може варіюватися від одного до декількох десятків, в залежності від її призначення і розмірів приміщення, яке вона буде висвітлювати. Однолампові призначені для освітлення невеликих кімнат - кухонь, дитячих і т.д. Трьох-четирехрожковая може бути встановлена в спальні або кабінеті. У вітальні прийнято встановлювати більшу підвісну люстру, число плафонів якої залежить від її дизайну і площі приміщення.

Похожие статьи:

  1. ​Як зателефонувати до служби сантехніка на будинок
  2. Покрівля мансардного даху: на що варто звернути увагу?
  3. Правильный выбор окон: пластиковые или деревянные