Як прикрасити територію приватного будинкуЗараз стало модним прикрашати територію приватних будинків різними ландшафтними дизайнерськими рішеннями. Часто господарі намагаються робити це самостійно, не вдаючись до допомоги дизайнерів професіоналів. І зовсім необов'язково витрачати купу грошей для придбання дорогих матеріалів і декорації, можна використовувати підручні засоби, і навіть стару меблі, щоб ділянка став оригінальним і доглянутим. Ще прикраса своїй приватній території благотворно впливає на настрій господарів, заставляє проявляти свої творчі та дизайнерські здібності в ландшафтному дизайні.


Дизайнерські рішення

Практично на будь-якій ділянці є стежки, які мають непривабливий і вытоптанный вигляд. Їх можна красиво прикрасити різними методами. Наприклад, відлити бетоном, використовуючи спеціальні готові форми. Зараз такі трафарети дуже популярні, з їх допомогою можна без праці зробити доріжку з розчину бетону, не витрачаючи зусиль.
оригінальна присадибна доріжка

Доріжка їх кругляків

Ще доріжки можна викласти мозаїчним візерунком з гальки або спеціальних кам'яних заготовок, але це більш витратний метод, так як кам'яні заготовки коштують дорого, а ось гальку можна набрати біля річки, якщо така є поруч.

Є умільці, які виготовляють плитку використовуючи силіконові форми для випічки. В них заливають розчин, а коли він висихає – виходить така цікава плитка власного виробництва.
Квіткові прикраси

Вы можете купить одноразовые полотенца по самой низкой стоимости на сегодняшний день.


Квіти садять практично на кожному садовій ділянці. Але можна посадити рослини не традиційно, використовуючи різні основи з старих речей, меблів і навіть взуття.
квітковий раз за містом

Квіткове озеленення

Незвично виглядають квіти, посаджені в старий стілець. Для цього в сидіння стільця слід вирізати коло під квітковий горщик. Далі стілець можна забарвити в будь-який колір і вставити в отвір горщик з рослиною. Для такої композиції найбільше підійдуть фіалки, петунії, конвалії, і інші невеликі яскраві квіти. А посадивши в такі горщики рослини вьюнки – згодом вийти зелений стілець.
з стільця квітковий горщик

Стульный квітка

Стара лавка також послужить «підвіконням» для кімнатних рослин, які на літо можна винести в сад. Дуже ефектно виглядають квіти, посаджені в старі різнокольорові гумові чоботи, розвішані на паркані. У цьому випадку грунт для рослин насипають прямо в чобіт і садять в них рослини. Квіткові композиції кучерявого типу також можна вдало розмістити в старому неробочому велосипеді.
Опудало з коряги

Незвичайне опудало

Різні прикраси для садової ділянки можна зробити самостійно зі старих автомобільних покришок і пластикових пляшок. З шин можна вирізати лебедів, а з пляшок змайструвати милу підсвинка чи жирафа.

Похожие статьи:

  1. ​Світлодіодні лампи для будинку
  2. Автономне енергопостачання будинку
  3. ​Индустрия туризма на Мальдивах
  4. Правила експлуатації вікон взимку
  5. Свердловина на воду в підвалі будинку