​Як вибрати жалюзі?

Жалюзі неймовірно популярні і затребувані, використовуються в самих різних об'єктах. Їх основна мета - захистити приміщення від сонячного світла, або керувати яскравістю денного природного освітлення.

Вечірньої пори, коли горить світло, вони захищають мешканців будинку або квартири від цікавих поглядів випадкових роззяв, сусідів і не тільки. Асортимент жалюзі, які представлені на ринку, дуже широкий. Це різні механізми, матеріали, які були використані для їх виготовлення.

Вы можете купить качественные измерительные трансформаторы напряжения по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Основні види жалюзі

Якщо говорити про розташування ламелей і в цілому механізм роботи, жалюзі можна розділити на:

вертикальні

горизонтальні

рулонні

Найбільшою популярністю користуються саме горизонтальні моделі, тому що вони коштують дешевше, можуть бути великої площі. Вони чимось нагадують класичні штори, тому що також можуть розкриватися в обидві або одну боку. Тільки замість тканини тут ламелі, які можуть бути виконані з різних матеріалів. В основному для виготовлення жалюзі використовують такі матеріали, як:

тканина

пластик

метал

деревина

Тканина переважно застосовують для виробництва вертикальних, а також рулонних якісних жалюзі. Ламелі м'які, їх можна протирати, мити вручну або за допомогою миючого пилососа. Ціновий діапазон на такі моделі дуже широкий. Є зовсім дешеві моделі, є дуже дорогі, якщо для виробництва використовувалися елітні матеріали. Переважно тканинні вертикальні жалюзі використовуються в приватних будинках і квартирах, ніж в громадських місцях. Справа в тому, що тканина збирає пил, швидко брудниться, тому її не можна використовувати там, де велелюдно. Для офісу є тканинні моделі зі спеціальним просоченням, тому їх можна протирати і навіть мити не знімаючи.

Горизонтальні моделі коштують дорожче. Їх переважно виготовляють з металу і деревини, пластика. Вони більше підходять для нежитлових приміщень: кухня, ванна. Також це можуть бути комерційні приміщення, наприклад, кабінети в медичних центрах, салонах краси, процедурні і не тільки.

Де придбати жалюзі?

Ці послуги пропонує величезна кількість компаній. Можна викликати майстра, який привезе зразки ламелей, зробить завмер, попередній розрахунок вартості. Якщо умови влаштовують, можна оформити замовлення. Головне, щоб ця компанія була перевірена і надійна, щоб бути впевненим в якості послуг. Адже не тільки самі ламелі, але і весь механізм повинен бути якісним.

Похожие статьи:

  1. ​Чорногорія
  2. ​Домофон в квартиру
  3. Тайланд Ціна Тура