Заміна проводки

Якщо ж необхідність поміняти проводку все ж стала перед вами ребром, я з радістю готовий надати вам свої послуги. Для проведення подібних дій необхідні спеціалізовані пізнання і величезна обережність, якими я володію.

Незалежно від того, що ви плануєте робити - ремонт або повноцінну заміну проводки і все до цього додається, ми спільно обговоримо кількість необхідних точок у вашій квартирі і безпосередньо якість самого проводу.

Кошторис на заміну проводки в квартирі 52 кв. м. по підлозі.

Можна розглянути стандартну двокімнатну квартиру, середньою площею 52 кв. м.

Вам знадобиться близько 8 розеток у вітальню - під телевізор, медіаплеєр, стереосистему, антену, телефон, світильники.

Заказать качественную замену проводки Вы можете на сайте http://xn--80aafkgojcemlkbzjbvfg7r.xn--p1ai/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Також потрібна буде розетка для комп'ютера, пилососа, праски тощо. У другій, меншій за площею кімнатою, можна обмежитися наявністю всього пари розеток - для побутових приладів і світильника.

Скільки розеток потрібно замінити на кухні.

Кухня потребуватиме двох і більше розетках, в залежності від використовуваних приладів - холодильник, телевізор, мікрохвильова піч, електрочайник, соковижималка, кухонний комбайн, міксер. Вибір необхідної кількості стоїть за вами, я можу тільки порадити, як буде комфортніше і вигідніше. Але обов'язково потрібно буде змістити і поглибити розетку під електричну плиту. У ванній кімнаті знадобитися герметична розетка для підключення пральної машини і одна проста розетка. У коридорі ми зможемо обмежитися однією розеткою - для підключення світильника. Середня кількість точок в двокімнатній квартирі коливається в межах 30.

Після обговорення всіх робочих моментів, я готовий приступити до чорнової роботи, яка буде полягати в Штроблення стін під розетки, вимикачі і саму проводку.

Корисно знати!

Електромонтаж в квартирі.

Проводка більшості старих будинків, так і багатьох сучасних, виконана алюмінієвим дротом з одинарної ізоляцією. Споживана потужність, на яку розраховано перетин подібних проводів, становить 1-2 до Вт, що актуально хіба що для другої половини минулого століття, але ніяк не для нашого часу.

Похожие статьи:

  1. Коврик перед входом
  2. Готові сходи
  3. Тайланд Ціна Тура