Запуск комплексного просування сайту

Налаштувати ваш БІЗНЕС

НА РЕЗУЛЬТАТ

Створюємо лідерів галузей за допомогою передових технологій

інтернет-маркетингу. Забезпечимо високу конверсію, трафік

і перші позиції в пошукових системах «Яндекс» і Google. Запуск комплексного просування сайту здійснюється на базі наскрізної аналітики: вона дозволяє відслідковувати життєві цикли клієнтів, виявляти і підсилювати найбільш прибуткові канали, відключати інструменти з низькою ефективністю. К Вашим услугам профессиональное и грамотное продвижение сайтов по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.  В рамках послуги розробляється індивідуальна стратегія просування, що враховує цілі замовника, його аудиторію і бажані показники ROI. При необхідності вносяться зміни в дизайн, контент, структуру сайту, щоб підвищити комерційну привабливість ресурсу, підвищити ефективність кожного блоку і «вичавити» з них максимум. В нашій команді працюють атестовані фахівці з усіх напрямків інтернет-маркетингу. А в нашому інструментарії - перевірені експертизою технології, сервіси автоматизації і власні запатентовані розробки.

Наша команда пропонує комплексне просування сайтів і брендів з гарантією виконання KPI клієнта.

Ми є прихильниками стратегії win-win і заробляємо тільки в разі, якщо наш клієнт отримує прибуток. Такі рішення дозволяють багаторазово окупити вкладення в маркетинг, так щоб кожен витрачений рубль приносив максимальну віддачу. ПЕРСОНАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР

Ваш проект буде курирувати персональний аккаунт-менеджер. Він контролює дії співробітників і завжди готовий відповісти на питання, проконсультувати по стратегії розвитку веб-ресурсу.

Ментор

Є керівником групи SEO-фахівців, контролює роботу з просування сайту, перевіряючи всі важливі рішення оптимізаторів і консультуючи їх в складних питаннях.

ТРАФІК-МЕНЕДЖЕР

Забезпечує залучення нової зацікавленої аудиторії на сайт, яка в перспективі повинна стати споживачами товарів або послуг. Для цього трафік-менеджер використовує велику кількість найрізноманітніших інструментів.

СПЕЦІАЛІСТ з контекстної реклами

Аналізує семантичне ядро проекту, розраховує ефективність залучення трафіку через «Яндекс.Директ» і Google Adwords, пропонує і налаштовує альтернативні джерела отримання цільового трафіку.

Похожие статьи:

  1. Козирки та навіси з полікарбонату
  2. Автономне енергопостачання будинку
  3. Запуск комплексного просування сайту