​Будівництво дачного будинку з міні-бруса

Ось і настала весна, з кожним днем стає все тепліше і виникає нестерпне бажання втекти з галасливого міста на природу, вдихнути в себе ковток свіжого весняного повітря, побродити по лісі. Декому дуже кортить долучитися до землі і зайнятися городом, попаритися у власній лазні, ось тоді і виникає рішення побудувати дачний будиночок на своїй ділянці.

Звичайно, хочеться поставити будинок швидше, та й щоб ця робота не сильно вплинула на сімейний бюджет.

Профессиональные услуги по ремонту жилья в Химках заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У нас в країні в будівництві таких будинків зазвичай застосовують дерев'яний брус або колоду. Якщо ви вирішили поставити літній будинок і не плануєте проживати в ньому в зимову пору року, то це буде для вас досить дорого і займе багато вашого часу, поки закінчиться будівництво.

В даний час з'явилася непогана заміна колоді і брусу, це міні-брус. Він чудово підходить для зведення дачних будинків.

Міні-брус - це струганий дерев'яний брус, виготовлений за заздалегідь заданими розмірами і потрібною кількістю пазів і отворів.

При своїй товщині в чотири з половиною сантиметри, це досить міцний матеріал і його можна порівняти з міцністю цегли.

Технологія виробництва міні-бруса досить сучасна і після належної обробки, він не схильний до будь-якої деформації, появи тріщин і усадки.

При будівництві будинку з міні бруса, не потрібна додаткова обробка. Його можна залишити в такому вигляді як він виглядає, якщо ж вам захотілося його видозмінити, то покрити лаком або пофарбувати.

Міні-брус, це екологічно чистий будівельний матеріал і можна не побоюватися за своє здоров'я і здоров'я членів вашої сім'ї.

У будинку з такого матеріалу, ви будете почувати комфортно і затишно. Оснастивши будинок електробатареямі, в ньому можна жити до пізньої осені.

Завдяки своїм невеликим габаритам, міні-брус цілком доступний за своєю ціною для споживача. Та до того ж, для нього не потрібно встановлювати масивний фундамент, для нього досить дешевого опорно-стовпчастого фундаменту. У підсумку, при малих витратах ви купуєте повноцінний літній будинок з усіма необхідними зручностями.

Великим плюсом міні-бруса є швидкість будівництва будинку, його можна буквально зібрати за кілька днів, як великий дитячий конструктор.

Такі будинки можна замовити в компаніях, що спеціалізуються на такому будівництві або придбати домокомплект і поставити його самостійно.

Ну і, звичайно ж, такі будинки чудово виглядають, естетично і сучасно.

Похожие статьи:

  1. Будівництво будинків і котеджів під ключ
  2. ​Будівництво дачі з піноблоків
  3. ​Вирівнювання підлоги під лінолеум