​Догляд за вікнами ПВХ без проблем

ПВХ профіль для вікон володіє безумовним гідністю. Він майже не вимагає спеціального догляду. Досить дотримуватися нескладних правил, і тоді вікна прослужать довго.

Вы можете выиграть ужин в ресторане в подарок прямо сейчас, не теряйте ни минуты!

Пластиковий профіль, на відміну від дерев'яного, позбавлений мікротріщин. Використовуйте очищувач для ПВХ разом з м'якою ганчіркою. Досить пару раз провести за профілем, щоб позбутися від бруду.

Цінителям максимальної економії часу на прибирання рекомендуються ганчірки з мікрофіброю. Вони набагато ефективніше вбирають бруд, не вимагають сильного натискання.

Крім простих забруднень таким чином віддаляється:

В'їдаються бруд. Наприклад, сліди від маркера, жирові нашарування.

Залишки будівельних забруднень. Наприклад, монтажна піна.

Корисна інформація: ні в якому разі не використовуйте тверді дряпають мочалки або кошти, що руйнують структуру ПВХ. До таких належить абразивний крихта, розчинник, ацетон.

ЗАХИСТ ущільнювачі

Якщо додатково не доглядати за ущільнювачем, він прослужить максимум три роки, а потім стане крихким і втратить еластичність.

Щоб збільшити термін життя ущільнювача, нанесіть на нього трохи силіконової змазки і акуратно розітріть. Можна використовувати набір по догляду за вікнами ПВХ, в якому вже містяться потрібні предмети.

ФУРНІТУРА

Рухливі елементи фурнітури пошкоджуються, якщо всередину потрапляють сторонні предмети. Погано впливають прості механічні дії. Відмовтеся від практики використання стулок як вішалок для одягу чи інших сторонніх предметів.

Рухливі елементи найкраще змастити маслом. Можна використовувати навіть машинне, якщо іншого немає.

СКЛОПАКЕТИ

Найголовніший елемент вікна - склопакет. При попаданні навіть невеликої кількості бруду різко знижується кількість світла всередині приміщення. Крім зниження зовнішньої привабливості, це тягне за собою збільшення витрат на освітлення.

Використовуйте засіб для очищення з добавкою невеликої кількості води. Утримайтеся від використання гострих або абразивних предметів.

Для тонованих або декоративних виробів виключення не робляться. Забруднення видаляються тим же самим способом із застосуванням тих же засобів для чищення.

Не рекомендується мити надто часто. Видаляйте забруднення коли вони з'явилися і стали суттєвою проблемою. В іншому випадку термін служби виробу істотно знижується. Використовуйте тільки спеціалізовані засоби догляду за пластиковими вікнами.

Похожие статьи:

  1. Укладка керамической плитки
  2. Тайланд Відпочинок Дешево
  3. ​Наливна підлога з 3d ефектом
  4. ​Гидроизоляционные работы