Двері гармошка, установка своїми рукамиЯкщо є проблеми з установкою навстіж двері, то на виручку приходить двері гармошка, яка дуже зручна, практична і легко монтується своїми руками. Єдине, що треба знати, це інструкція по збірці даних дверей. Дана стаття детально розповість, як же правильно потрібно проводити монтаж
Які матеріали знадобляться?

Профессиональная строительная компания DRÄNERING STOCKHOLM окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Варто відзначити, що в комплекті складаний двері гармошки має входити всі складові, які знадобляться для роботи. У разі відсутності хоча б одного, можна сказати, що двері неякісна.

Що стосується додаткових інструментів, які можуть знадобитися для монтажу двері, то можна відзначити такі матеріали:

рулетка;
Перпендикулярна лінійка;
молоток;
ножівка;
Стислі або ножівка по металу;
Будівельний або лазерний рівень і висок.

За необхідності для роботи з дверним прорізом можуть знадобитися такі інструменти:

перфоратор;
Ударна дрель;
Монтажна піна.

При наявності всіх цих інструментів можна безпосередньо перейти до монтажної частини робіт.
Монтаж двері гармошки

Найпершим кроком при установці міжкімнатних дверей гармошки буде завмер розмірів дверного отвору і напрямних профілів, які безпосередньо йдуть в комплекті. Якщо є зайві частини, то їх варто відрізати за допомогою стусла або ножівки по металу. Коли заміри готові, то в профілях просверливаются дірки для саморізів. Потім верхній профіль закріплюється на верхній частині дверного отвору за допомогою одного шурупа, щоб профіль зміг крутитися.
Установка складаний двері гармошки

Схема монтажу двері гармошки

Коли ця робота виконана, то потрібно перейти до вимірів смуг, які також підганяються під дверний проріз. Не варто забувати, що під дверима повинен бути зазор, хоча б на 7 мм. Як правило, смуги продаються ще не зібраними, але їх легко зібрати за допомогою спеціальних пазів, які також йдуть в комплекті. Готові пластини вставляються в замок, який йде в комплекті, і надягають на верхній профіль.

Коли смуги надіті на профіль, то його потрібно закрутити саморізами до самого кінця, дотримуючись відстань 5-10 см. Коли ця частина роботи виконана, то вже потрібно приступити до установки бічних профілів і прикріплення лівої чи правої частини смуг до профілю за допомогою саморізів.

У підсумку, коли двері вже готова до використання, потрібно встановити лиштви. Це робиться за допомогою звичайних цвяхів або ж рідких цвяхів. Попередньо лиштви обрізають під 45 градусів. Коли ця частина роботи виконана, то можна вже насолоджуватися роботою двері гармошки. На словах це складно зрозуміти, подивіться детальну відеоінструкцію нижче.

Похожие статьи:

  1. Заміна холодного скління на тепле
  2. ​Вирівнювання підлоги під лінолеум
  3. Плитка у ванній своїми руками
  4. Міжкімнатні перегородки своїми руками