Мезоніті -нова методика омолодження

Нова методика омолодження - підтяжка обличчя мезонітямі була винайдена фахівцями Кореї. За своїм принципом тредліфтінг схожий з армуванням золотими нитками. Але цей спосіб набагато ефективніше і безпечніше цих процедур, що і забезпечило йому неймовірну популярність. Переваги армування мезонітямі Косметологічні рекомендації, за якими проводиться постановка каркаса з мезонітей, відносяться до категорії омолоджуючих процедур. Армування дає можливість надати тканинам шкіри ідеальне положення, зафіксувати його.

Вы можете купить мезонити оптом по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Тредліфтінг відмінно справляється з такими віковими проблемами, як: Зморшки; складки; обвисання; Дряхление. У своїй конструкції 3d-мезоніті мають мікроскопічні насічки, розташовані під кутом, що дозволяє каркасу тримати тканини в потрібному положенні. Додатковий ефект омолодження, додання еластичності забезпечується стимуляцією природного процесу синтезу колагену, який створює біоармування. Важливою перевагою, яка відрізняє тредліфтінг мезонітямі, є його безпеку.

У процедурі використовуються найтонші мезо нитки з полідіоксана, покриті полігликолевою кислотою. Вони не викликають реакції відторгнення. Матеріал з часом розпадається на воду і вуглекислий газ. Не менш привабливим моментом є можливість швидко побачити позитивний результат, а також тривалість його збереження. Після процедури ефект Нитяні омолодження помітний практично відразу, після закінчення імплантації мезонітей не потрібно відновлення, результат розсмоктується повністю більше двох років. Армування є практично безболісним, виключити дискомфортні відчуття дозволяє місцева анестезія. Всі ці достоїнства і забезпечили безопераційної методикою популярність у всьому світі. Досить поглянути на фото до і після мезонітей, щоб переконатися в чудовому ефекті процедури. Види мезонітей Косметологи можуть поставити нитки в будь-яких ділянках тіла, де потрібно омолодження.

Для різних зон використовуються спеціальні мезоніті в клініці Санкт-Петербурга: Лінійні; голчасті; Спіральні. Після огляду шкіри, оцінки ступеня пошкодження фахівець вирішує, які зробити мезоніті з насічками, спіральні, який вони повинні бути товщини. У скроневої зоні, в підтяжки овалу, щік, шиї, повік зазвичай використовуються лінійні види саморассасивающіеся ниток. Але якщо потрібно більш надійний ліфтинг шкіри обличчя, він виконується голчастими, спіральними мезонітямі. Вони забезпечують найбільш виражений результат, міцно утримують тканини. Професійні косметологи уважно підходять до вибору матеріалу, яким буде проводитися армування, враховуючи вік пацієнтки, індивідуальні особливості, щоб підібрати кращі мезоніті, забезпечити надійний омолоджуючий ефект.

Спеціаліст вибирає не тільки вид матеріалу, він точно визначає, скільки мезонітей потрібно на обличчя, тіло або окремі ділянки, так як стоять вони дорого, витрачання зайвих ниток небажано. Кількість розраховується індивідуально. В середньому на обличчя може витрачатися 20-100 штук, на шию - 20-50, на груди - 40-60. Точну вартість майбутньої процедури, в якій планується введення мезонітей під очі, лоб, повіки або шию, живіт, може сказати лікар, який її буде проводити. Величина витрат на омолоджуючу процедуру залежить і від клініки, в якій вона проводиться. Середня ціна на установку мезонітей в СПб різна і залежить від кількості і зони особи.

Похожие статьи:

  1. Сезон Відпочинку в Таїланді
  2. Что нужно знать об алмазных дисках
  3. Ремонт і дизайн ванної кімнати
  4. Молодіжний Відпочинок в Таїланді