​Найважливіші поради по самостійному ремонту

Починати будь-яку роботу потрібно з планування. У разі самостійного ремонту першим етапом має бути проект ремонту. І нехай цей процес нагадує в чомусь дитячу гру в ляльковий будиночок - все одно ця частина є дуже важливою і складною.

Легальное трудоустройство в Израиле https://israeliwork.com.ua/important/legalnoe-trudoustrojstvo-v-izraile/ не пропустите выгодного предложения!

Зобразіть схематично квартиру, не забуваючи про масштаби. Так буде легше уявити картину в цілому. Картонні прямокутники, що позначають меблі, можна переміщати по умовної квартирі до тих пір, поки кожен предмет не займе своє місце. Цю роботу можна виконати і на комп'ютері, маючи певні знання в області програм об'ємної (3D) візуалізації. Хоча простеньку схему можна намалювати і в «Word».

Тепер, коли план-схема готова, запишіть вартість необхідних матеріалів і порівняйте з тією сумою, яку ви маєте в своєму розпорядженні. Не полінуйтеся зробити обхід максимальної кількості торгових точок, порівнюючи ціни і якість.

Основне правило ремонту своїми руками або за допомогою підрядників: першими виконуються роботи, пов'язані з кардинальними змінами (перепланування, заміна електропроводки, сантехніки, установка вікон і зовнішніх дверей).

Пам'ятайте, що:

Ремонт «зароджується» в глибині приміщення і «рухається» до виходу. Поки ви з ним не попрощаєтеся.

Санвузол і ванну необхідно ремонтувати в першу чергу. Як правило, тут виробляються самі «брудні» роботи.

На балконі можна зберігати матеріали та інструменти, тому балкон ремонтують в останню чергу.

Після всього вищеописаного вирівнюють стелю і стіни. Для цих цілей краще використовувати готові спеціалізовані суміші, щоб кути і поверхні були ідеально рівними.

Коли попередній етап закінчений, займіться установкою розеток і вимикачів. Проводка до цього часу вже повинна бути захована в стіни.

Внутрішні двері краще встановлювати, коли вже «виведені» підлоги.

Тепер можна вже приступати до остаточного шпатлювання стін і стелі. Тут не можна економити ні час, ні матеріали. Але не захоплюйтеся. Занадто важкий шар матеріалу на стелі може привести до обвалу самого шару.

Пол майже готовий, тепер потрібно його чимось покрити. Плитка, ковролін, лінолеум - вибір за вами. Варто лише пам'ятати, що важкі меблі в стані продавити тонкий лінолеум.

На завершення клеїмо шпалери, встановлюємо переведення в готівку і плінтуси.

Похожие статьи:

  1. ​Яким повинен бути хороший ремонт
  2. Тайланд Відпочинок в Червні Відгуки
  3. Тайланд Відпочинок в Вересні Відгуки
  4. Тайланд Відпочинок в Листопаді Відгуки