Необхідність ремонту квартири без чистової обробкиУ Санкт-Петербурзі щороку вводиться в експлуатацію безліч нових багатоквартирних будинків. Нерідко квартири купуються з чорновою обробкою. На практиці таке житло є свого роду бетонну коробку, в якій є лише голі стіни і не завжди ідеально рівні стелю та підлогу. У такій ситуації потрібно ремонт квартири без чистової обробки.

Хорошим варіантом може виявитися закупівля необхідних матеріалів, після чого слід скористатися послугами наших майстрів. Однак у багатьох випадках власниками подібного житла стають молоді сім'ї з маленькими дітьми. Як правило, вони не мають у своєму розпорядженні значними сумами на ремонт квартири без ремонту.

Нерідко для покупки власного житла люди займають гроші в банках, виплачуючи за кредитами великі відсотки. Ремонт квартири без обробки в новобудові, який можна здійснити своїми руками, виявляється найчастіше єдино можливим рішенням.

Типова нова квартира без обробки фото Зведення нових перегородок в новобудові фото
Важливість фактора усадки нових житлових будинків

Приступаючи до процесу проведення ремонтних оздоблювальних робіт, необхідно пам'ятати про те, що близько двох років після здачі будинку в експлуатацію може відбуватися усадка будинку. Це стосується практично всіх сучасних багатоповерхових житлових будинків - як побудованим з цегли, так і до монолітним будівлям. Ремонт квартири без обробки повинен проводитися з урахуванням даної обставини.

Оригинальный подвесной миви подвесной потолок доступен по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Боротьба, що усадка може дещо негативно впливати на різні елементи будівельних конструкцій. На практиці подібне іноді призводить до розтріскування штукатурки. З цієї причини фахівці рекомендують ремонт квартири без ремонту здійснювати, наприклад, з використанням не паперові, а вінілових або флізелінових шпалер. Що стосується паркету, то чи не доцільно застосовувати штучний паркет з натурального дерева, а краще взяти ламінат або паркетну дошку.

У будь-якому випадку найбільш доцільно найперший після заселення в новобудову ремонт квартири без чистової обробки проводити з використанням порівняно недорогих матеріалів.
Початкові етапи процесу ремонту квартири без ремонту

У найзагальнішому вигляді перелік необхідних робіт наступний:

демонтаж перегородок (в разі перепланування);

стяжка підлоги (якщо вона відсутня) або вирівнювання чистовим ровнітель;

розводка труб водопроводу і каналіцаціі (сантехнічні роботи);

монтаж електропроводки та перенесення (збільшення кількості) розеток (електромонтаж);

підготовка поверхонь стін (штукатурка з подальшою шпаклівкою);

монтаж натяжних стель (в кімнатах, передпокої і кухні) або рейкових стель (у ванній і санвузлах)

під чистове оздоблення стін, підлог стелі і т.д.

Пристрій водопроводу в новому будинку фото Перенесення електророзеток в новобудові без обробки фото

Для того щоб ремонт квартири без чистової обробки виявився успішним, слід підготувати необхідні інструменти, а також найняти машину для подальшого вивезення сміття. Доцільно також використовувати спеціальні окуляри і респіратор.

Спочатку потрібно здійснити демонтаж міжкімнатних перегородок. Найчастіше вони складаються з пінобетонних блоків. За Цією причини процес демонтажу проводиться зверху вниз, послідовно - ряд за рядом. Що стосується стін між ванною і туалетом, то нерідко їх розділяє додаткова арматура з дерев'яного матеріалу.

Похожие статьи:

  1. Процес ремонту квартири без обробки
  2. Роботи по ремонту квартир класу ЛЮКС
  3. Профессионалы по ремонту бытовой техники
  4. Преимущества ремонта бытовой техники
  5. Ремонт і обробка квартири в старому фонді