Нові облицювальні матеріали: керамограніт

Фінішний етап будь-якого будівництва - облицювання фасаду. Саме вона є центральним елементом прикраси будинку. Матеріали для облицювання фасаду, поряд з покрівельним покриттям, можуть підкреслити достоїнства архітектури або зіпсувати загальне враження від будівлі. Так як кращі природні матеріали для облицювальних робіт відрізняються високою вартістю, постійно відбувається пошук якісних замінників для них. Один з таких штучних матеріалів - керамограніт, який дуже близько підійшов за своїми якостями до прототипу.

Все самые свежие изменения в законодательстве Вы можете прочесть на ресурсе https://ra-it.ru/ прямо сейчас, абсолютно бесплатно!

Технічні характеристики і гідності керамічного граніту

Так само як звичайна облицювальна плитка, керамічний граніт виготовляється з глини із спеціальними добавками. Технологічно керамограніт виготовляється при високому тиску і при високих температурах. Це надає йому якості, близькі до натурального граніту - міцність, монолітну малопорістое структуру, водонепроникність. Імітація граніту має і переваги перед природним матеріалом. В першу чергу - це низька вартість.

Величезним достоїнством штучного матеріалу є те, що використання заданих форм надає йому певну форму і розмір, фактуру зовнішньої поверхні, не вимагаючи довгого праці по вирубці, огранювання, шліфування та полірування, які потрібні при виготовленні гранітної облицювання. Задаватися може і різноманітна рівномірна забарвлення керамограніта, що розширює декоративні можливості матеріалу. Облицювальною плитках не страшні вода, перепади температур, хімічні атмосферні дії. Це робить керамічний граніт придатним для використання в декорі внутрішніх приміщень і для фасадних робіт.

Похожие статьи:

  1. Козирки та навіси з полікарбонату
  2. Поиск лучших апартаментов в аренду
  3. Скільки Варто Відпочинок на Таїланді
  4. Різні види сучасних парканів та огорож
  5. Новогодние подарки для мужа