Роботи по ремонту квартир класу ЛЮКС

У роботи по ремонту квартир класу «ЛЮКС» входять:

повна або часткова перепланування приміщень;
зонування приміщень, поділ на окремі зони;
монтаж системи «тепла підлога», гідроізоляція підлог;
створення складної геометрії стель і стін;
установка прихованої розводки труб водопостачання і каналізації;
оснащення системи водопостачання фільтрами;
планування освітлення у всіх приміщеннях;
укладання покриття для підлоги (наприклад, мозаїки та художнього паркету);
монтаж арок і дверей з деревини цінних порід;
монтаж систем відеоспостереження, пожежної та охоронної;
інші роботи (згідно потреб замовника).

Особливу увагу в ході робіт приділяється підготовці поверхонь (стель, підлог і стін) - вони виконуються декількома послідовними етапами, в ході кожного з них важливо використовувати тільки високоякісні оздоблювальні матеріали, в іншому випадку досягти ідеально правильних кутів і ліній буде неможливо.

Ремонт в новобудові обійдеться замовнику трохи дешевше, ніж ремонт в старому фонді - менше демонтажних робіт. Однак термін «вільне планування», часто застосовуваний до новобудов, не має на увазі можливості дійсно довільного планування приміщень - він лише означає, що міжкімнатні перегородки в квартирі відсутні. Але узгодити план нової розбивки квартири з держорганами все одно доведеться. Процедура буде дещо простіше, ніж узгодження перепланування квартири в старому фонді, але провести її необхідно і наш замовник повинен це враховувати.

Ремонт "ЕКОНОМ" Ремонт "КОМФОРТ" Ремонт "ЛЮКС"

елітний ремонт квартир елітний ремонт квартири

Євроремонт - виконується нами «під ключ», тобто по завершенні робіт Ви поворотом ключа в замку вхідних дверей відкриваєте повноцінний будинок, ідеально збігається з Вашими уявленнями про будинок своєї мрії. І все в ньому буде таким, яким Ви це уявляли!
Приобрести качественный бойлеры Вы можете на сайте technostudio.com.ua/boylery, огромный ассортимент товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.

Ремонт в старому фонді виконується за більш складною схемою - найчастіше потрібна повна реконструкція підстави підлог і стель. Виконання ремонту класу люкс в старому фонді, при всій його складності і безлічі нюансів, по плечу нашим майстрам - їх досвід, накопичений роками ремонтних робіт, повністю виключає ймовірність помилок.

Терміни такого ремонту значні, обсяг робіт надзвичайно великий, виконання часом вимагає ювелірної точності без права на помилку. Але і результат коштує цього терміну - без винятку всі приміщення квартири стануть самою досконалістю! Ремонт класу люкс обходиться недешево і головна причина цього - висока вартість будівельних матеріалів, необхідних для його виконання. Єдиний спосіб уникнути надмірних витрат - крайня обережність у роботі з дорогими оздоблювальними матеріалами, тому такі роботи можна довірити тільки справжнім профі, без будь-яких застережень.

Справжній професіоналізм в ремонтних роботах класу люкс - тут немає місця порожнім рекламним обіцянкам, що приховує легко виявляються низький рівень виконавців. Довірити ремонт такого рівня можна лише тим, хто дійсно здатний виконати його з усією відповідальністю, гарантувати якість своєї роботи. Чи здатні ми створити квартиру Вашої мрії? Так, ми зробимо це - якісно, професійно і гарантовано. Підтвердженням рівня нашого професіоналізму буде фотогалерея завершеного ремонту квартир, виконаних нами раніше.

Вибирати виконавця ремонтних дуже непросто, потрібно зважити безліч «за» і «проти». Зв'яжіться з нами, призначте зустріч нашого представника і Ви знайдете той якісний рівень ремонту, який Ви шукайте!

Похожие статьи:

  1. Процес ремонту квартири без обробки
  2. Самий Дорогий Курорт Тайланда
  3. Эротические приключения с массажем
  4. Новогодние подарки для мужа
  5. Косметичний ремонт квартир