Сонячні панелі

Сонце - по-справжньому невичерпне джерело дешевої енергії. Ще недавно сонячні батареї були чимось незвичайним і у багатьох асоціювалися виключно з калькуляторами, яким була не потрібна звичайна батарейка. Пов'язано це було в першу чергу зі значною вартістю і складністю виробництва.

Але прогрес не стоїть на місці. Вже сьогодні ви можете купити сонячні батареї нового покоління і закрити потребу в електроенергії для дачі або навіть великого заміського будинку. Геліоенергетика впевнено набирає обертів, а виробники пропонують різні модифікації сонячних батарей, здатних працювати навіть в Ленінградській області, в умовах обмеженої кількості ясних днів. Головне зробити правильний вибір і врахувати особливості різних видів устаткування.

Принцип роботи фотоелектричних перетворювачів

Фізичні принципи, на підставі яких функціонують сонячні панелі, відомі давно, нічого фундаментально нового в цій сфері не існує. Всі існуючі готові рішення використовують фотоелектричний ефект, який відкрив ще в 19 столітті француз Олександр Едмон Беккерель. Варто зазначити, що перший діючий фотоелемент, прародителя сучасних пристроїв, створив російський фізик Олександр Столетов.

Всі сонячні модулі працюють за стандартною схемою, заснованої на застосуванні напівпровідникових приладів.

Напівпровідникові сонячні панелі являють собою комбінацію матеріалів, в структуру атомів яких існує надлишок або недолік електронів. Під впливом різних факторів вільні електрони займають наявні дірки, що й обумовлює односторонній (постійний) електричний струм.

У фотонапівпровідниковому приладах, до яких відносяться і сонячні батареї для дому, провокуючим фактором стає бомбардування потоком фотонів. Під впливом сонячного випромінювання утворюється електричний струм, потужності якого цілком достатньо для забезпечення роботи різних споживачів.

Якісні сонячні електростанції під ключ зелений тариф придбати за найвигіднішою вартістю.

Варто враховувати той факт, що електричні параметри струму, який виробляють сонячні модулі, не дозволяють забезпечити пряме підключення більшості побутових приладів і систем. Тому існуючі готові рішення являють собою комплекс технічних засобів, необхідних для перетворення і накопичення електричного заряду. Саме таку структуру мають всі існуючі сонячні батареї для заміського будинку і промислових об'єктів.

Похожие статьи:

  1. Сонячні панелі
  2. Виниловые полы
  3. Готові сходи
  4. Будапешт