​ Стяжка підлоги по маяках


Для початку гранично точно і рівномірно розставте маяки, за якими ви будете орієнтуватися при вирівнюванні підлоги. У цьому вам допоможе правило, а вже від його довжини і буде залежати спосіб розстановки маяків.

Вы можете приобрести стальные радиаторы Аллрад по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Перший з них повинен бути встановлений біля стіни в межах 20-30мм. Як маячка використовують гіпсокартонні профілі для конструкцій. Кожен маячок повинен знаходитися від інших на відстані 1000-1100мм, бути виправлений рівнем по лінії горизонту, а також рівно стояти щодо інших маяків.

Для міцної фіксації напрямних мачка використовуйте цементний або гіпсовий розчин. Суміш повинна бути густа.

армована сітка для стяжки підлоги ровненіе стяжки підлоги правилом

Після установки маяків перевірте горизонтальність за допомогою будівельного правила, також використовуйте рівень в усіх напрямках для більшої точності. Правило повинне ковзати по маяках, як поїзд по рейках.

Далі викладаєте суміш уздовж стін, попутно вдавлюючи в неї профіль. Починати краще з кута приміщення, поступово просуваючись до середини кімнати. Уважно контролюйте, щоб сумішшю були заповнені всі шорсткості і порожнечі - один невірний рух може поставити хрест на якості всієї роботи.

Почекавши півгодини або трохи більше (по ситуації), протягуєте до маяків 2-4 нитки.

Ставите уздовж ниток так звані проміжні маячки. Щоб підлога став дійсно довговічним, так би мовити, на століття, між маяками прокладете штукатурну сітку з металу або звичайну арматуру.

Щоб заливка підлоги пройшла якомога більш гладко, а цементна суміш добре і міцно «села» на основу, підлогу слід попередньо змочити водою або спеціалізованої ґрунтовкою.

Похожие статьи:

  1. ​ Стяжка підлоги по маяках
  2. ​Наливна підлога з 3d ефектом
  3. Штукатурка стін по маяках