Якої фірми ламінат краще вибрати?

Ламінат - це підлогове покриття на основі деревоволокнистих плит з декількох спресованих під високим тиском функціональних шарів. Верхній декоративний шар, що знаходиться під захисною плівкою, імітує будь-які можливі текстури - деревину, плитку, камінь, граніт, шкіру і багато інших. Сучасні виробники пропонують нам абсолютно універсальне покриття з точки зору зовнішніх і технічних характеристик по більш ніж доступною ціною.

Ви можете придбати якісний ламінат на сайті: http://www.stroy-dom.kiev.ua/product/laminat-grunhof-gryunhof-dub-dymchatyj/ понайнижчій вартості на сьогоднішній день.


Не секрет, що кращі виробники ламінату - це європейці. Чому? По-перше, вони входять в Асоціацію Європейських Виробників ламіновані підлогові покриття (EPFL), яка контролює вироблений її учасниками товар на повну відповідність усім заявленим характеристикам. По-друге, європейський ламінат самий екологічний. Так, австрійський ламінат Kaindl на сьогоднішній день має клас екологічності Е0: 5, де рівень емісії формальдегіду в 5 разів нижче, ніж у класу Е1. По-третє, європейський ламінат - це широкий вибір дизайнерських рішень, який відповідає останнім світовим тенденціям. Мінімальна повторюваність малюнка для ламінату, що імітує натуральну деревину, становить 1: 6. Також в колекціях європейських марок можна зустріти наступні декори: ламінат під плитку, камінь, шкіру і художній паркет, глянсовий і дитячий ламінат, ламінат з написами, малюнком і багато інших. Нарешті, багато європейських бренди преміум і комфорт сегмента створюють колекції економ-класу, які за вартістю наближаються до колекцій китайських і російських виробників, однак за якістю в рази перевершують. У нашому інтернет-магазині Ви можете ознайомитися з кращими колекціями бельгійських (QuickStep, BerryAlloc, Balterio), німецьких (Elesgo, Meister, Parador), шведських (Pergo) і австрійських (Kaindl) брендів ... читати повну версію статті


Що краще ламінат або паркетна дошка?

Існує загальноприйнята думка, що паркетна дошка дорожче ламінату, так як перевершує його за технічними характеристиками. Однак не варто забувати, що перші ламіновані покриття створювалися, як альтернатива паркету, яка була покликана перевершити його за всіма якісними параметрами. Перші виробництва ламінату були дуже складно організовані, тому його ціна в рази перевищувала вартість дерев'яних покриттів. І тільки з розвитком технологій вдалося домогтися здешевлення ламінату - що і було початковою метою виробників-першопрохідців.

Таким чином, сьогодні якісний європейський ламінат - це покриття, яке, перевершуючи паркетну дошку за такими параметрами, як царапоустойчівость, екологічність і вологостійкість, має більш доступну ціну. При цьому не варто забувати, що паркетна дошка - це справжній малюнок дерева, а ламінат - всього лише імітація. Саме цим фактором обумовлена дорожнеча паркетної дошки: тільки така підлога зможе подарувати вам ні з чим незрівняне відчуття натуральної деревини ...

Похожие статьи:

  1. Який ламінат краще для квартири?
  2. Який Курорт Тайланда Вибрати
  3. Какую лестницу для дома выбрать?
  4. Як обрати двоспальне ліжко
  5. Ремонт і дизайн ванної кімнати