​Златоліт - природний камінь

В останні роки всілякі новинки з'являються не тільки в хай-тек сфері, але і на будівельному ринку. Однією з такого роду новинок зміг стати такий матеріал, як златоліт ...

природний камінь

Коли вам буде потрібно вибирати відповідний для спорудження будинку матеріал, то бажано звернути увагу на даний камінь природного походження.

Златоліт прийнято відносити до категорії слюдистих кварців, проте в складі даного матеріалу є золото і срібло. Саме в зв'язку з наявністю цих мікроелементів златоліт часто застосовують в процесі будівництва лікарень, дитячих садків та інших спеціалізованих установ. Завдяки наявності срібла в златоліт, обробка таким матеріалом автоматично отримує антибактеріальні якості даного елемента таблиці Менделєєва.

Грамотные инвестиции значительно помогут Вам увеличить свою прибыль. Вкладывайте деньги правильно!

Не меншим значенням володіють і декоративні якості цього природного матеріалу. Завдяки тому, що златоліт володіє високими відбивними властивостями, його поверхня красиво переливається різними відтінками. До всього іншого, саме завдяки даним властивостям цей камінь не затримує на собі ні якихось шкідливих вихлопів, ні забруднень.

Однак, златоліт часто застосовують не тільки в ході оздоблювальних робіт, з його використанням також будують басейни і фонтани. Це обумовлюється тим, що тривалий вплив вологи не завдає абсолютно ніякої шкоди златоліту, а навпаки, тільки виділяє його природну красу. Завдяки стійкості даного матеріалу не тільки до вологи, але і до підвищеним температурним показникам, його також часто застосовують для спорудження лазень і саун.

Велика кількість будівельників вже давним-давно змогли оцінити і простоту використання златоліта. В ході полірування і розпилювання даний будматеріал не ламається і ніколи не кришиться. А завдяки тому, що він володіє шаруватої структурою, з златоліта можна зробити тонкі листи. Однак, не потрібно думати, що дані листи будуть дуже крихкими. За рівнем міцності цей природний камінь може конкурувати з такими надійними і поширеними матеріалами, як мармур і граніт.

Головне джерело даного матеріалу знаходиться на території Уральських гір. Саме в цих місцях перебувати / видобувається матеріал в формі пластів, товщина яких становить від десяти до тридцяти міліметрів. Найціннішими прийнято вважати верхні златолітовие пласти. На російський будівельний ринок златоліт потрапляє в формі панелей або вирізаних фігур.

Похожие статьи:

  1. ​Монтаж стінового каменю
  2. Тайланд Відпочинок жовтня
  3. ​Плитка для ванної кімнати