Абразивний, Алмазний інструмент

Зачисні круги - армовані круги на бакелітовій зв'язці. Зачисні круги широко використовують для обдирання металу, зняття задирок та обробки зварних швів.

Кола пелюсткові - кола для шліфування, які виготовлені із застосуванням водостійкої шліфувальної шкурки на тканини. Дані кола використовуються спільно з ручним електроінструментом (кола з посадковим отвором 22 мм) і на верстатах (кола з посадковим отвором 32 мм). Пелюсткові круги отримали дуже активне застосування для обробки поверхонь з металу, деревини, пластика, зняття іржі, задирок.

Круги шліфувальні - диски шліфувальні прямого профілю на керамічній зв'язці. Даний тип дисків для шліфування виготовляється із застосуванням таких матеріалів: електрокорунд білий (маркування на колі «25А», застосовується для шліфування загартованих легованих, інструментальних сталей, твердих сортів бронзи), карбід кремнію зелений (маркування на колі «63С», застосовуються для обробки деталей з чавуну, кольорових металів, граніту, мармуру, твердих сплавів).

Интересную информациюоб абразивеном инструменте Вы можете узнать на сайте news.join.ua абсолютно бесплатно.

Кола відрізні - абразивні відрізні круги по металу і бетону (армовані відрізні круги на бакелітовій зв'язці) виробництва Лузький абразивний Заводу, BOSCH, Pureva, Makita. Даний тип відрізних дисків використовується спільно з ручним електроінструментом (розмір отвору 22 мм) і на верстатах (кола з посадковим отвором 25.4 і 32 мм).

Алмазні диски - диски з алмазним напиленням для різання різних будівельних матеріалів. Алмазні диски діаметром 115-230 мм найчастіше використовує спільно з кутовими шліфувальними машинами для різання таких матеріалів, як бетон, цегла, керамічна плитка, загальнобудівельних матеріалів. Алмазні диски діаметром більше 230 мм найчастіше використовують спільно з бензоріз для різання бетону, цегли, асфальту.

Компанія Балтоптторг займається продажем абразивів в Санкт-Петербурзі (в тому числі шкурки шліфувальної). Абразив оптом і в роздріб. Низькі ціни на круги абразивні відрізні, круги абразивні зачисні, кола абразивні шліфувальні, шкурка шліфувальна.

Шліфувальні шкурки - це абразивний матеріал для зачищення нерівних поверхонь. Шліфувальна стрічка або шліфувальна шкурка застосовуються в однакових областях, але стрічка шліфувальна призначається для верстатів, шлифмашинок і промислового устаткування, при цьому шліфувальна шкурка застосовується навіть в побутових цілях.

Шліфувальна шкурка може бути таких видів, як:

 • неводостійка наждачний папір на тканинній основі;
 • шліфувальна тканинна шкурка водостійка;
 • водостійка наждачний папір;
 • неводостійка шліфувальна шкурка на паперовій основі.
 • Шліфувальна шкурка з паперовою основою - це наждачний папір. Абразив, який нанесений на поверхню, різниться своєю зернистістю різного розміру. Шкурка шліфувальна з тканинної основою також різниться по водостійкості і зернистості. Шліфувальна шкурка випускається листами різного формату.

  Наші менеджери завжди раді допомогти у виборі відповідного абразивного інструменту.

  Похожие статьи:

  1. Путівки в Тайланд з Тюмені
  2. Путівки в Тайланд на Червень
  3. Путівки в Тайланд на Грудень
  4. Утепление пола в частном доме
  5. Новогодние подарки для мужа