Безконтактний пірометр

Деякі професійні моделі оснащуються лазерним прицілом для точкових вимірювань, за допомогою якого вдається максимально точно навести прилад на досліджувану ділянку. Можуть оснащуватися також камерою для фото- та відеозйомки.
переваги приладу

Оригинальный пирометр купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Легкість застосування - пірометр має зрозуміле управління, тому для роботи з ним не потрібно спеціальної підготовки.
Великі можливості - безконтактний спосіб вимірювання температури дає можливість досліджувати важкодоступні ділянки і об'єкти, до яких не можна торкатися, наприклад, розпечені або знаходяться під напругою.
Надійність - інфрачервоний термометр має досить просту конструкцію, в якій практично нічому ламатися при дбайливому зверненні. Такий прилад прослужить довгі роки.

параметри вибору

Діапазон вимірюваної температури. Залежно від того, які об'єкти ви будете досліджувати, вибирайте пирометр з відповідним діапазоном вимірювань. Є моделі, які показують температуру тільки вище 0 С, наприклад, від 0 до 60 С. Прилади, здатні вимірювати негативні температури, більш універсальні. Їх діапазон може складати від -50 С і до 350, 800, 1200 С. Чим вище крайнє значення, тим більше можливостей має пирометр.

Точність вимірювань. Зазвичай становить 1 - 2 С. Однак відхилення залежить від величини температурного значення. Наприклад, один і той же прилад може мати похибку в 1 С при роботі в діапазоні від 20 до 300 С або 2,5 С при діапазоні від -50 до -20 С.

Оптичний дозвіл. Характеристика визначає площу ділянки, на якому можна виміряти температуру з певної відстані. Чим вище дозвіл, тим точніше результати вимірювань. Наприклад, у більшості моделей воно може становити 6: 1 або 12: 1. У професійних приладів значення може досягати 50: 1.

Елементи живлення. У найпростіших приладах використовуються батарейки типу ААА. У професійних моделях встановлюються батарейки типу крона. Варто зазначити, що для економії заряду корисна функція автоматичного вимкнення.

Похожие статьи:

  1. Ремонт у ванній кімнаті
  2. Тайланд Тур Оператор
  3. Тайланд Види Туризму
  4. Ремонт і оптичні ефекти