Дворівневі натяжні стелі
Оздоблювальні роботи, спрямовані на оформлення стельового простору - найважливіший етап будь-якого косметичного або капітального ремонту. Високі експлуатаційні характеристики демонструють натяжні стелі, які рік у рік стають вибором все більшої кількості людей. Досить популярні дворівневі моделі, в яких на каркас, наприклад, призначений для кріплення листів гіпсокартону, натягується ПВХ-плівка або тканина. Так як конструкція таких виробів не відрізняється особливою складністю, то найчастіше їх монтаж здійснюється без використання додаткових матеріалів - пластику, пробки, ГКЛ.

У скільки обійдеться стельове полотно з двома рівнями?

Зарплата вебкам модели самая вісокая на сегодняшний день.


Дворівневі моделі порівняно з тими, для яких характерна велика складність геометрії, є найбільш дешевими. Тому такі варіанти є оптимальними в тому випадку, якщо однорівневі полотна сприймаються як недостатньо цікаві, а трьох-, чотирьохрівневі - як занадто дорогі. При цьому вартість такої конструкції визначається з ціни матеріалу, з якого він виготовлений, площі приміщення, дизайну, способу кріплення. Вартість деяких варіантів ненабагато перевершує ціну квадратного метра стелі з гіпсокартону.
Різноманітність моделей дворівневих натяжних стель

Установка дворівневого натяжної стелі

Зараз дворівневі натяжні стелі доступні в різних варіантах:

матові (класичні, гармонійно впишуться в будь-який інтер'єр);
глянцеві (сприяють зоровому збільшенню невеликих приміщень);
металік (володіють блиском, характерним для металевої поверхні, підходять для інтер'єрного стилю хай-тек);
перламутр (полотно має особливу переливчасту фактуру, виглядає об'ємним і шовковистим);
текстуровані (поверхня імітує інші текстури, не властиві полімерів: шкіру, замшу і ін.);
тканинні (виготовляються з поліестеру, можлива його додаткова просочення);
з фотодруком (на полотно наноситься практично будь-який малюнок).

Особливо вишукано виглядають дворівневі стелі, в яких поєднується кілька фактур, наприклад, матова і глянсова. Саме вони найбільш ефективно зонируют приміщення, сприяють візуальному збільшенню його габаритів.
При необхідності можна вмонтувати в полотна світлодіоди, і тоді вийде популярний зараз варіант дизайну «зоряне небо».
Особливості монтажу дворівневих натяжних стель

У більшості випадків монтуються такі конструкції на останній стадії ремонту, коли виключена можливість осідання пилу. В якості основи можуть виступати практично будь-які поверхні - дерево, плитка, бетон, метал, штукатурка. Також необхідно враховувати, що відстань від полотна до верхньої частини меблів не повинно бути менше 70 см. Особливо ретельно потрібно вибирати фурнітуру, наприклад, світильники, а також вентиляційну, кліматичну техніку - вона не повинна надавати надмірне тепловий вплив на полотно.

Похожие статьи:

  1. ​Гіпсокартонні стелі
  2. Матова натяжна стеля
  3. ​Недорогі натяжні стелі